Ma ono obično, obadvoje

Ali uvjek idi više na donwload, jer to se cijeni, a neku novost ono ubaciš ponekad o siteu i o novostima važnim za symbianere i javu

Al je vrklo važno da poredaš sve po onim kategorijama, siemense, nokie, i ostalo za javu, a Symbian 6, 7, 8 itd.... za symbiana