trebam neki tutorial kako korak po korak stavit novi flash na v3, kako omogučiti video streming i kako dodati onih extra 10MB memorije.
trebam neki tutorial kako korak po korak stavit novi flash na v3, kako omogučiti video streming i kako dodati onih extra 10MB memorije.
ULTRAS CIBALIA VINKOVCI
Flash:
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?p=602728#post602728
Jedan MP:
http://cafe.mobil.hr/showpost.php?p=669409&postcount=24
Ja sam imao ovaj MP na v3 i bo sam zadovoljan.
Malo pogledaj motorola superthread.
Ako hočeš još MP-ova registriraj se na www.modmymoto.com
Bookmarks