Ne postoji kalkulator za te novije Nokie,samo kod majstora se može.
Zadnji model koji se može otključati preko kalkulatora je 6080 i to je to,priča besplatnog otključavanja je završila sa njom i otišla u povijest.
A sigurnosni masterkod pogotovo,još se na 1600 nije mogao izračunati i tako je ostalo sa svim modelima koji su došli poslije.
Kraj jedne ere...



Odgovori uz citat
Bookmarks