= Citat = Izvorno postao Tafilovic Pregledaj post
Kako da dekodiram nokiu 2610 kupljena u t-mobile crna gora, molim za pomoc ako hocete dodajte me na msn da bi mi pomogli da ga dekodiram, moj msn je tafilovic81@hotmail.com
Ne postoji kalkulator za te novije Nokie,samo kod majstora se može.

Zadnji model koji se može otključati preko kalkulatora je 6080 i to je to,priča besplatnog otključavanja je završila sa njom i otišla u povijest.
A sigurnosni masterkod pogotovo,još se na 1600 nije mogao izračunati i tako je ostalo sa svim modelima koji su došli poslije.

Kraj jedne ere...