@vrag u biti ne, nego na 3aTmr, imal sam dojam da nije skužil stvar.
A za cijenu vidjet ćemo, Siemens nije do sad pretjerival sa cijenom.
ja kazem da ce mu cijena bit preko 5000 kuna!nije to SE pa da ga dobijes za 3000 kuna
Ako si gladan pojedi nesto
@vrag u biti ne, nego na 3aTmr, imal sam dojam da nije skužil stvar.
A za cijenu vidjet ćemo, Siemens nije do sad pretjerival sa cijenom.
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
P800 je jos uvijek strasno skup... no kada izadje SX1, izaci ce i samsungov model sgh-d700, nokia 6600 i jos neki valjda, kao npr. P810... te ce im cijena pasti... biti ce na burzi kada se ustali oko 400 do 350 eura Sx1... barem mi se tako cini...
Osim toga, OVDJE mozete pogledati sve mobace koji se temelje na symbian os-u, koji bi trebali uskoro izaci, ili su vec izasli, a ima i ponesto specifikacija doticnih mobova...![]()
Zadnji uredio vrag : 08-07-2003 u 00:57
Negdje sam pročitao da su Simensovi Bossevi izjavili da će SX1 biti u cijenovnoj klasi od Nokie 7650 tako da premo sadašnjoj situaciju u Njemačkoj bi to bilo blizu 600 Eura.
Tko rano rani, rano dan zajebe!
Evo početne cijene !
Tko rano rani, rano dan zajebe!
vrijedi on toliko ali ko ima para nek si ga kupi,ja nisam taj..
Ako si gladan pojedi nesto
E izgleda da ću završit' na T610...![]()
Zadnji uredio dmi : 25-05-2007 u 02:02.
Za početak je možda ipak malo previše....
Tko rano rani, rano dan zajebe!
@DMI
to bi ti bilo najpametnije![]()
Forumaš godine :)
750 Eura????!!!!Pa nije ni malo,al bome je PUNO!!!![]()
Za koju godinu bit ce i 300.
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
lijepo su ga okitili sa cijenom... no tako skupa je bila i 7650 kada je prije tocno godinu dana izasla, a sada je u oglasniku ispod 300 eura... valjda zato jer nitko ne trazi vatreno oruzje pod rubrikom mobiteli...![]()
Preeepuno nažalost
I'd tell all my friends but they'd never believe me,
They'd think that I'd finally lost it completely.
@sljaka
moj bed, moj bed
Ako stvarno tako bude, onda je to stvarno puno, jako puno![]()
maraschino - PTICICA
Uh što se sve za 750 ojra može dobiti...![]()
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
e da, za tu lovu se može stvarno dosta toga napraviti...
maraschino - PTICICA
čekajte malo, malo sam zbunjen, jeli se sx1 već našao negdje u prodaji??
Jer našao sam na http://www.club-siemens.net/fun/ wallpaper-e i mms animacije za SX1??
maraschino - PTICICA
Jesi ti siguran da je to za SX1?![]()
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
pa tako piše... Možda je došao u njemačkoj u prodaju??
maraschino - PTICICA
Pa ako negdje košta 750 eura, to znači i DA SE PRODAJE ZA 750 EURA!
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
ma moze to biti cijena koja je dosla iz tvornice odnosno preporucena cijena, tako da nemora biti u prodaji,znam da je m55 prep cijena bila 175eura koja je dosla prije skoro pol god
SX1 nije još došao u prodaju ali je onako formirana cijena. (Možda bude i malo niža)
Tko rano rani, rano dan zajebe!
ili visa, obicno je visa
...uglavnom nedostupna...![]()
Zadnji uredio dmi : 25-05-2007 u 02:02.
na žalost...
maraschino - PTICICA
Na VEEEEEELIKU zalost!!!!![]()
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
Bookmarks