btw, ja ne koristim c55, pa neznam za javu, ali mislim da nebi trebalo biti problema... Jesi dobio instalacijski cd sa mobitelom?
btw, ja ne koristim c55, pa neznam za javu, ali mislim da nebi trebalo biti problema... Jesi dobio instalacijski cd sa mobitelom?
maraschino - PTICICA
Bookmarks