= Citat = Izvorno postao blazzer
Nemoj radit spušit ces je, vjeruj, imam jednu što nije u finom stanju

A što za pokoju staru igru, idu na njoj i ovaj novi Splinter Cell, pa i DOOM3, sve sam ja to na njoj fino igrao, možda ne s najboljim detaljima, ali sa više nego medium kvalitetom
Prošo sam ja s njom dosta igara, tak da neću kupovat novu tako dugo dok može gutat igre, ili dok se neće skurit.
trenutno guram s njom Nfs MW na 640*480 na medium kvalitetom, ili 800*600, nešto ispod medium kvalitete, tu i tamo koji trzaj, pa sam mislio da malo clockam, ako bude šta bolje, ali pošto preporučate da ne onda ništa, preostaje mi 640*480 na medium, ali to nije loše pošto imam monitor 15".