Nemoj radit spušit ces je, vjeruj, imam jednu što nije u finom stanju

A što za pokoju staru igru, idu na njoj i ovaj novi Splinter Cell, pa i DOOM3, sve sam ja to na njoj fino igrao, možda ne s najboljim detaljima, ali sa više nego medium kvalitetom