Ako je mogao Kerum kupit Maybacha (isto rade opsežne analize kupca) zašto ne bi onda mogao Mujo iz Zenice kupit Vertu
A isto tako, BiH i Emirati jako dobro surađuju. Možda je neki naftni magnat emigrirao u obećanu zemlju.
Ako je mogao Kerum kupit Maybacha (isto rade opsežne analize kupca) zašto ne bi onda mogao Mujo iz Zenice kupit Vertu
A isto tako, BiH i Emirati jako dobro surađuju. Možda je neki naftni magnat emigrirao u obećanu zemlju.
nije vise uopce bed doc do tog moba!Samo treba imat paraevo bas se prodaje jedan u danasnjem oglasniku!Tip ide 40% ispod cijene u ducanu
Prava sitnica!!
Evo ovo je fotkan izlog jednog dućana u Beču, koji inače prodaje skupe čuke (IWC, Breitling, Rolex...) pa tako i Vertu..
Uglavnom, meni se po ovom čini da se može (naravno, tko može ili uopće želi učiniti takvo što) samo ući u taj dućkas i kupiti Vertu, bez nekih 'opsežnih provjera kupca'... Cijena je naravno u eurima, a Vertu je jedan od jeftinijih proizvoda u tom dućkasu...![]()
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
Čekajte, zašto bi netko trebao nešto dokazivati ako si želi kupiti takav mob? Čemu? Kakve su sad to gluposti? Zašto to ne vrijedi i za sve ostalo? Ako imaš keš, daš ga i uzmeš željeno... Nije to kredit...
pa pravi primjer je hrvatska, puno seljacina sa puno para, a neke firme ne zele da seljacine imaju njihove proizvode (ne zato sto njohov novac manje vrijedi, nego im je to antireklama)
A, po čemu se seljačina prepoznaje? Notorne gluposti... Imaš para - kupiš. Zdravo!Izvorno postao coma_zgb
pa pogledaj nase novine, pa ces vidjeti kako izgledaju. a recimo neki Donald Trump ili Goran Štrok ne zele da ''Ante sa juga'' moze imati isti mobitel kao i oni jer ima para. Stvar je prestiza. Oni zele da kada izvade vertu na stol da to nesto govori o njima
Izvorno postao coma_zgb
Sve je to istina, al ja recimo znam da su u Parizu u Luis Vuiton dućanu dozvoljavali Japancima kupovinu samo jednog proizvoda po osobi, jer je njima bila velika fora to kupovati, a kako imaju para (cijeli život samo rade i ne troše zarađeno, pa kad dođu u Pariz troše lovu ko film na fotiću) kupovali su to masovno, slikali mobovima i slali MMS-ove u Japan dal se sviđa njihovima pa i za njih kupovali, pa su ovi u LV-u odlučili da ne može to više tako jer se kao gubi na ekskluzivi i uveli to pravilo. Pa su male japankice vani žicale ne-kosooku ekipu da idu kupiti za njih, jer one više ne mogu, i gurale im svežnjeve novčanica u ruke...Izvorno postao frish-KI
Koliko god to bilo diskriminirajuće, tak je bilo...
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
Izvorno postao whiteboy
na istu stvar sam ja naišao u Salzburgu... imam negdje i sliku izloga...![]()
Bookmarks