...stoji...
Stvar je u tome da se dobar dio kodiranja web-a još uvijek vrti sa CSS1 dok su CSS2 i CSS3 tamo negdje daleka budućnost.
Svaka inicijativa za poboljšanjem kompaktibilnosti tj. držanja standarda je više nego dobrodošla - zato palac gore za Operu...
Jedino se nadam da će se na ovaj način "pogurati" i IE a time ujedno i Office platforma te naravno Windows OS jer oni su u biti najveći krivci za sadašnje stanje kada moramo se "hvalisati" kako naš browser nešto može a nešto ne jer je ovo po meni glupo...