Ljudi , da sam prije imao pameti , kupio bi odma SE P900, mob je izvrstan. Čak i više od toga. Imao sam par mjeseci NOKIU 6600, al je ovo za nju "multimedijalno čudo". Malo je bed jer ne prima veliku MS-karticu. Al je bez obzira vrhunski mob. Mislio sam uzet P990, all me je moj vrli serviser Kohar izvrsno savjetovao da ga ni ne pomišljam uzet jer nije pouzdan i dosta je kvarljiv. I još sam pare uštedio.![]()
![]()
![]()
![]()


Odgovori uz citat
Bookmarks