Rekli su mi ovi iz Retela ak ne znam kod mobitela, da ne treba mijenjati novi software (promjena dođe oko 150kn ak se ja ne varama)...vele da treba napraviti neki reset koda, ak je samo u tom stvar...jel netko čuo za to? Ja prvi put čujem i kog god sam pitao, kaže da u tom slučaju treba mijenjati software...


Odgovori uz citat
Bookmarks