brijem da bi trebao podrzavati... probaj ono standard zagasit upalit tlf. pa ponovo, resetirat settingse pa opet, probaj chatboard na nekom drugom tlf. ili neki drugi chatboard na tvom 8)... uf jesam pametan ???

sorry, al kaj da ti kazem nosi u servis... ili čekaj nekog tko zna više

inače kak si zadovoljan s tlf.? ja sam ga imao u rukama i ful mi je simpatičan na izgled, ali mi su mi tipke nekak mekane i teške za stisnut...