E sad ovako, ne znam da li se ne učitava ili jednostavno nema ničega na lijevoj strani ( barem meni nema) ali znam da su tri linka na vrhu strašno nepregledna i zbunjujuća. Bilo bi dobro to malo razdvojit.


P.S. Ovo je malo offtopic, pa neka to nadležni drugovi po potrebi presele.