Applet ti je ok. Greška je kod ljudi, bar je kod mene bio ljudski faktor, greškom sam obrisal plug in za Javu za XP. Bilo bi možda dobro da staviš negdje na stranicu upozorenje -Ako ne vidite linkove na lijevoj stranici , nemate Javu..... nešto u tom smislu.