= Citat = Izvorno postao M A R I N
K700i-nestaju ikone pa se vrate,nestane opcija za slikanje pa se sama pojavi,
šta mislite je problem sam u softweru ili je nešto drugo,mobitel je radio potpuno normalno i onda ovo odjedanput počelo zajebavat.
raspitaj se u trgovini....mozda ce ti tamo znati reci ili posalji pitanje tehnickoj podrski...