Hvala na ponudi ali tek počinjem slagati logiku programa pa ne želim imati previše knjiga na stolu-nebum znal odkud čitati...
Za sada imam problem kako napraviti mogućnost prelaska sa hrvatske na englesku verziju programa. Ideja je ta da korisnik ima mogućnost dodavanja svog jezika...