Izvorno postao Krompirko ...prepravljanje nekih programa pisanih u VB... Eto što možeš i kako to postići... Kako i mene zanima izrada VB aplikacije za sebe a i imam već jednu napravljenu u VB-u koju nisam ja napravio nego bi ju prepravio, mi možeš dati kakvu informaciju kako bi postigao tu prepravku?
Pravila foruma
Bookmarks