e sad, ako je program jednostavan (citaj jako jednostavan) onda bi prakticki promjene mogao napraviti u hex editoru (i vaznije ako su promjene jako male) tj assemblerskim naredbama, ali mislim to je jako tesko i zapravo nije kao jedna od mogucnosti.
ne moze se vratiti iz .exe nazad u source (da se moze, imali bi izvorni kod od recimo windowsa)
najlakse poceti iz pocetka nazalost