i peto: treba imat to neku logiku razmišljanja za programiranje.Izvorno postao krompirko
Nije sve "šablonski" treba se jako namučiti za neke sitnice.. Uglavnom ja sam odustao od programiranja jer jednostavno nemam neke sposobnosti koje nemožeš naučiti iz knjiga ili tečajeva..![]()


Odgovori uz citat
Bookmarks