= Citat = Izvorno postao krompirko
prvo, moraš znati jako dobro engleski jezik.
drugo, moraš imati iskustva iz bar 2-3 basic programa (što po tvom pitanju vidim da nemaš)
treće moraš imati novaca
četvrto, moraš iti jaaaako uporan ako neznaš...
i peto: treba imat to neku logiku razmišljanja za programiranje.
Nije sve "šablonski" treba se jako namučiti za neke sitnice.. Uglavnom ja sam odustao od programiranja jer jednostavno nemam neke sposobnosti koje nemožeš naučiti iz knjiga ili tečajeva..