= Citat = Izvorno postao Prophet1986
ma ne kužim što mu je, najprije me zaj...... da treba service pack 2, sad kad imam sp2 vječno piše connecting a komp odmah napravi network
Koji AS imas? Ako imas 4.0 ili noviji (znaju stvarat probleme kod nekih konfiguracija) preporucam ti da skines neku stariju verziju ActiveSynca (npr. 3.7) i onda probaj; mislim da ce ti onda sve biti OK.