Koji AS imas? Ako imas 4.0 ili noviji (znaju stvarat probleme kod nekih konfiguracija) preporucam ti da skines neku stariju verziju ActiveSynca (npr. 3.7) i onda probaj; mislim da ce ti onda sve biti OK.Izvorno postao Prophet1986
Koji AS imas? Ako imas 4.0 ili noviji (znaju stvarat probleme kod nekih konfiguracija) preporucam ti da skines neku stariju verziju ActiveSynca (npr. 3.7) i onda probaj; mislim da ce ti onda sve biti OK.Izvorno postao Prophet1986
"Captain, could I play some jazz?"
"Make it soul, No. 1"
Bookmarks