Prvo, da napomenem, ja želim odvojeno dva uređaja.
Jerbo P910 nosim uvijek sa sobom i glupo mi je otvarati tipkovnicu, zatvarati, pa otvarat zatvarat, pa da jos pukne plastika koja svima puca na dodirnoj povrsini. Onda ako ju maknem, ekran nije toliko velik koliko na PDA, i onda mi je zajebano pisati poruke dok se krećem.
Inače, ljepše mi izgledaju aplikacije za PPC i WM nego za UIQ i SYMB60
Ipak 1940 mogu dobiti po cijeni 1000 kuna.
Ako netko nudi nešto slično super.
Uvjet je jedino da je u rangu ko taj ipak i da ima blutut. to mi je eto bitno.
i onda recimo kad pisem, saljem poruke mogu koristiti motorolu, a dok ocu nesta raditi imam pda. Ja posjedujem jos 2 motorole, i volio bi imati cijelu mpx kolekciju ko što sam jnekad imao.
Bookmarks