Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 16 od 32 PrvaPrva ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 376 do 400 od 800

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Zg, Medveščak
    Mobitel
    Xperia P
    Operater
    Vip
    Godina
    37
    Postova
    1.760
    Bodovi
    15.456
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Danke schon!

    Daj mi još samo reci koliki bitrate bi bio dovoljan za pošten film?

    A svi koje vole pucačine, obavezno moraju probati Splinter Cell : Pandora Tomorrow. Garant ga nećete uninstalirat kažem vam. Palac mi je skoro otpo

    BTW takozvani je na stranici 9 spomenuo da igra radi ali u crno-bijeloj tehnici. Meni radi u coloru. Tak da se zna
    Zadnji uredio Hrc : 11-07-2004 u 02:14
    Disease and deprivation are stalking our land like... two wild, stalking things

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Zg, Medveščak
    Mobitel
    Xperia P
    Operater
    Vip
    Godina
    37
    Postova
    1.760
    Bodovi
    15.456
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo, uspio sam cijeli film (točnije Resident Evil) svesti na 34mb sa 80kbps Bitrate-om. Još samo moram čekati kad kupim MMC-icu pa ćemo vidjet rezultate. Zar nitko osim mene nije probao???
    Disease and deprivation are stalking our land like... two wild, stalking things

  3. #3
    .custom. Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    zaDAR
    Mobitel
    Galaxy Nexus, Note 2
    Operater
    VIPnet
    Godina
    46
    Postova
    5.704
    Bodovi
    47.932
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.932, Nivo: 53
    Bodovi: 47.932, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja sam probao taxi3 staviti sa subtitle-om i radi super, a jos kad ga gledas i stavis slusalice, efekt je odlican...

    @hrc
    probaj staviti rayman3 (ali ne java aplikaciju nego n-gage - 12MB) ili neku drugu igricu sa n-gage (sonic, rally ili nesto sl). odlicna grafika i odlicna igrivost...
    maraschino - PTICICA

  4. #4
    .custom. Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    zaDAR
    Mobitel
    Galaxy Nexus, Note 2
    Operater
    VIPnet
    Godina
    46
    Postova
    5.704
    Bodovi
    47.932
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.932, Nivo: 53
    Bodovi: 47.932, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo jos jednom popis dijela aplikacija koje imam, a koje sam isprobao i koje, naravno rade na sx1, pa ako koja kome treba rado cu poslati
    1. Photo plus (uredivanje slika)
    2. Astronix (arkadna igrica)
    3. Blacklist v1.02 (must have prog.Odbacite sve nezeljene pozive bez muke )
    4. Camcorder (snimanje video isjecaka bez vrmenskog limita)
    5. Doom (igra, ma svi znate kakva)
    6. FEexplorer (kao windows explorer - korisno)
    7. FS caller 2 (prikaz slike osobe koja zove preko cijelog ekrana)
    8. Go boy (aplikacija kojom pokrecete game boy igrice - .GB i .GBC)
    9. Go Boy igrice (kompilacija nekih boljih igrica za go boy)
    10.Interstellar Flames (igrica u svemiru)
    11.Spy call (snimite vase pozive)
    12.King quest 1 (igra)
    13.King quest 2
    14.Lara (aplikacija koja ce vam skratiti neke uobicajene poslove)
    15.Mad mixer (miksajte svoju glazbu)
    16.Theft alert (must have - odlicna aplikacije koja vam stiti mob u slucaju krade. U slucaju da netko stavi neku drugu sim karticu, mob, automatski salje sve njene podatke na predefinirane brojeve. Odlicno!)
    17.Mona
    18.Pdf + v1.35 (otvorite pdf datoteke na mobu)
    19.Photo ID (sve kaze ime)
    20.Police quest (igra)
    21.Power Lock (jako dobar screensaver)
    22.Psiloc IR total remote v1.42 (univerzalni daljinski)
    23.Quickword (otvorite .doc dokumente na mobu)
    24.Rally pro contest (odlicna igrica)
    25.Read all (aplikacija za citanje .txt datoteka)
    26.Saga of stone (jako dobra igrica)
    27.Screen taker (uhvatite screenshot.ove na vašem mobu)
    28.Leisure suite game (igra)
    29.Sound cover (nisam testirao)
    30.Slovo ED (Hrvatko - engleski; Slovenko - Hrvatski; Srpsko-Hrvatki) (rijecnik)
    31.Smart movie + converter (gledajte svoje najdraze filmove na mobitelu)
    32.SeleQ (kao windows explorer- korisno)
    33.Zipman (komprimirajte datoteke na mobu)
    34.Aniviewer (preglednik)
    35.Coctail (kokteli, shuteri...)
    36.Ebook Maker (napravit .prc datoteku za symbiane)
    37.FileOP (kao win explorer - losiji)
    38.Forward (omogucuje slanje bilo koje datoteke sa moba)
    39.Hairdemo (vidite kako bi vam stajala drugacija frizura)
    40.Handy book (citajte knjige u PALM doc formatu)
    41.Handy book upgraded
    41.Handy expense (vodite racuna o svojim troskovima)
    42.Handy reminder (alarm sa podsjetnikom)
    43.Photographer 2.4 - alat za fotografiranje sa nekim dodatnim funkcionalnostima
    44.Fireman (treba crack) - igra
    45.Rayman 3 (n-gage igrica -fenomenalna - ali zauzima 11.1MB)
    46.IP view
    47.Keylock (birajte kako zelite da vas mob zakljucava tipkovnicu - automatski ili rucno)
    48.Matefinder (evo nacin da si nadete komada )
    49.Message saver (manipulacija porukama - sms, e-mail, outobox...)
    50.Name swap (zamijenite imena u vašem adresaru. npr Ime Prezime u Prezime Ime)
    51.Pextender (odlucite koje boje da vas mob prikazuje a koje ne)
    52.Photo SMS
    53.PV video
    54.Real one
    55.Ringtone studio (editirajte melodije)
    56.SMS assist (kao autoresponder za e-mail sa predefiniranom porukom, na svaku sms poruku, poziv ili oboje)
    57.Switcher (prebacujte se s jedne aplikacije na drugu)
    58.Torch (ostavi samo bijelu pozadinu na ekranu i upaljeno svjetlo pa sluzi kao lampa)
    59.Ulead Photoexpress - a sto reci...
    60.Space impact - n-gage igrica
    70.PixOMAt - upload-ajte svoje slike direktno sa moba na web
    71.blzinstapp - za instalaciju .blz datoteka
    72.PhotoRite 3.31
    73.Camcorder Pro v3.7.5 (jedan od bolji alata za snimanje videa bez ogranicenja)
    74.Psiloc Extanded Profiles v2.03 (dodatni profili)
    75.Smart Profiles v1.05 (dodatni profili)
    76.Pocket counter (štoperica)
    77.Ogg palyer (player za ogg datoteke)
    78.Heresy Composer (kompozitor melodija)
    79.Psiloc Extended Recorder (snimanje na diktafonu bez ogranicenja od 1 min)
    80.Psiloc Autostart (autostart pojedine aplikacije)
    81.Psiloc Ir remote v1.43
    82.CamCorderPro v3.7.5
    83.MobiClip (converter + player)
    84.Quddb (za baze podataka)
    85.BlackLister (jos jedna losija izvedba black list programa)
    86.MailPass (zaboravili ste koje su vam lozinke na vašim mail racunima na telefonu??)
    87.Opera (web browser)
    maraschino - PTICICA

  5. #5
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Zg, Medveščak
    Mobitel
    Xperia P
    Operater
    Vip
    Godina
    37
    Postova
    1.760
    Bodovi
    15.456
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A kad već nudiš

    Psiloc Extended Recorder
    Heresy Composer (ili ak imaš nešto bolje za melodije)
    Camcorder Pro v3.7.5
    Neki dobar preglednik PDF-a
    Rayman 3

    Ako je bilo šta od ovog preveliko za poslati, daj mi link pa ću sam skinut,

    Hvala
    Zadnji uredio Hrc : 11-07-2004 u 15:29
    Disease and deprivation are stalking our land like... two wild, stalking things

  6. #6
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Srbija
    Mobitel
    Nokia 6610,6600,6500slide
    Operater
    Mobtel,MTS!!!
    Postova
    657
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da li bi hteo da mi posaljes ove programe na ostajovde@yahoo.com!?:
    15.Mad mixer
    16.Theft alert
    27.Screen taker
    38.Forward

  7. #7
    .custom. Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    zaDAR
    Mobitel
    Galaxy Nexus, Note 2
    Operater
    VIPnet
    Godina
    46
    Postova
    5.704
    Bodovi
    47.932
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.932, Nivo: 53
    Bodovi: 47.932, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hrc daj mi mail pa cu ti poslati sve osim Raymana, malo je velik. Nkeih 6MB zipan. Ja sam ga skinuo ovjde ako ga jos ima: http://mgrzeszczyk.free.fr/n-gage/

    @Pinocio
    poslati cu ti sutra navecer...
    maraschino - PTICICA

  8. #8
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    c55,sx1,K750i
    Operater
    VIP
    Godina
    39
    Postova
    102
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bilo bi super kad bi mi poslo slovoED, operu i smartmovie(ZAJEDNO SA KONVERTOROM,jel imam neku prastaru verziju)
    marko.maric@biomax.hr

  9. #9
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Zg, Medveščak
    Mobitel
    Xperia P
    Operater
    Vip
    Godina
    37
    Postova
    1.760
    Bodovi
    15.456
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Disease and deprivation are stalking our land like... two wild, stalking things

  10. #10
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Zg, Medveščak
    Mobitel
    Xperia P
    Operater
    Vip
    Godina
    37
    Postova
    1.760
    Bodovi
    15.456
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hvala puno! Ovo hrc.zip mi se posebno dopalo
    Disease and deprivation are stalking our land like... two wild, stalking things

  11. #11
    .custom. Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    zaDAR
    Mobitel
    Galaxy Nexus, Note 2
    Operater
    VIPnet
    Godina
    46
    Postova
    5.704
    Bodovi
    47.932
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.932, Nivo: 53
    Bodovi: 47.932, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maraschino - PTICICA

  12. #12
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Srbija
    Mobitel
    Nokia 6610,6600,6500slide
    Operater
    Mobtel,MTS!!!
    Postova
    657
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam sad skinuo,HVALA!!!
    Idem da probam!

  13. #13
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Mar 2004
    Postova
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    molba za programe za sx1

    Bok,kako sam prije dva tjedna nabavio SX1,eto mene za molbom 3aTmr-u da mi ako možeš pošalješ slijedeće programe sa popisa kojeg si objavio:16,18,22,23,25,30,31,33,38,49,73,82,87.Ja se ispričavam ako sam neskroman,jer ne znam koliko je to veliko za slanje.Imam karticu od 256MB i ja bih sve to spremio tamo.Moja je adresa:z.kljajic@vipnet.hr
    zokiee

  14. #14
    Super-forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2004
    Mobitel
    HTC Desire, iPhone
    Operater
    vip,t-mobile
    Postova
    1.809
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3aTmr da si za svaki program koji si poslao nama smrtnicima
    dobio kunu bio bi bogat čovjek

  15. #15
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Srbija
    Mobitel
    Nokia 6610,6600,6500slide
    Operater
    Mobtel,MTS!!!
    Postova
    657
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3aTmr,probao sam sve programe,i onaj za zastitu od kradje aktiviram i kad promenim karticu,ne sljaka???
    A Forward salje samo datoteke sa memorije mob.???

  16. #16
    .custom. Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    zaDAR
    Mobitel
    Galaxy Nexus, Note 2
    Operater
    VIPnet
    Godina
    46
    Postova
    5.704
    Bodovi
    47.932
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.932, Nivo: 53
    Bodovi: 47.932, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ti imas 6600 jeli tako? koliko sam vidio kod nekih ljudi taj program zaista ne radi na 6600, ali na sx1 radi odlicno...

    kod forwarda je ista stvar kao i gore...
    a ako hoces da mozes ti sa svog moba slati sve, onda bi ti treabo recimo FEexplorer... Odlican programcic, a omogucuje ti slanje bilo koje datoteke sa moba i to preko BT, IrDA, sms, e-mail...
    maraschino - PTICICA

  17. #17
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Zg, Medveščak
    Mobitel
    Xperia P
    Operater
    Vip
    Godina
    37
    Postova
    1.760
    Bodovi
    15.456
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daj mi pliz pošalji FEexplorer jer mi takv onešto zbilja treba. Usput, jel se mogu slati poruke preko BT-a?
    Meni Camcorder ne radi dobro Javlja mi neki error a video snimljen s njim je , blago rečeno, čudan. Boje su totalno krive. Tebi radi savršeno?
    Disease and deprivation are stalking our land like... two wild, stalking things

  18. #18
    .custom. Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    zaDAR
    Mobitel
    Galaxy Nexus, Note 2
    Operater
    VIPnet
    Godina
    46
    Postova
    5.704
    Bodovi
    47.932
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.932, Nivo: 53
    Bodovi: 47.932, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    radio je dobro, ali ga ne koristim... jako rijetko snimam klipove pa niti nemam nista takvo instalirano...
    maraschino - PTICICA

  19. #19
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Srbija
    Mobitel
    Nokia 6610,6600,6500slide
    Operater
    Mobtel,MTS!!!
    Postova
    657
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imam ja explorer... nego sam hteo i ovo probat.Postoji li fazon da poruku koju dobijes preko blututa i koja je u inboxu odmah prosledis dalje,bez otvaranja i iz inboxa,a ne iz FExplorera?

  20. #20
    Super-forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2004
    Mobitel
    HTC Desire, iPhone
    Operater
    vip,t-mobile
    Postova
    1.809
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mislim da ne..... ak za programe trebaš forward onda i za poruke
    treba neki program za slanje preko bt-a

  21. #21
    Banned
    Datum registracije
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Nokia 6600
    Operater
    Vip.meeeeeeee
    Godina
    38
    Postova
    666
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hrc, na www.aivanet.com možeš nać najnoviju verziju fexplorera koji donosi mnoga poboljšanja. A možeš isprobat i program eFilemanager koji je meni čak i bolji od fexplorera.

  22. #22
    .custom. Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    zaDAR
    Mobitel
    Galaxy Nexus, Note 2
    Operater
    VIPnet
    Godina
    46
    Postova
    5.704
    Bodovi
    47.932
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.932, Nivo: 53
    Bodovi: 47.932, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zadnja je verzija je ta koju sam ti poslao, a ako bas hoces pratiti koja je zadnja verzija, onda ti je to najbolje na autorovoj stranici: http://users.skynet.be/domi/fexplorer.htm
    maraschino - PTICICA

  23. #23
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Zg, Medveščak
    Mobitel
    Xperia P
    Operater
    Vip
    Godina
    37
    Postova
    1.760
    Bodovi
    15.456
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da, zadnja je 1.11 i tu ja imam. Kak se screenshoti slikaju?
    Disease and deprivation are stalking our land like... two wild, stalking things

  24. #24
    Banned
    Datum registracije
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Nokia 6600
    Operater
    Vip.meeeeeeee
    Godina
    38
    Postova
    666
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tools-->schreenshot on, pustit fexplorer da radi u pozadini, i pritisnut abc+0

  25. #25
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Zg, Medveščak
    Mobitel
    Xperia P
    Operater
    Vip
    Godina
    37
    Postova
    1.760
    Bodovi
    15.456
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A kaj znači "abc"????
    Disease and deprivation are stalking our land like... two wild, stalking things


 
+ Odgovori na temu
Stranica 16 od 32 PrvaPrva ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 ... PosljednjiPosljednji

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove