Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 86
  1. #26
    kaj gledaš? Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2002
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    T-mobile
    Godina
    44
    Postova
    3.138
    Bodovi
    35.932
    Nivo
    46
    Bodovi: 35.932, Nivo: 46
    Bodovi: 35.932, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Možda možeš nekome na private, tko može reći jer nije potpisao ugovor

  2. #27
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    T610
    Operater
    Tmobajl
    Postova
    696
    Bodovi
    18.752
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.752, Nivo: 33
    Bodovi: 18.752, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vidi, nemogu ja napisati ovdje metode kako se dođe do stanja i kako se Fotokopira, nego mogu reći princip i takve stvari..
    ******www.media-project.org******
    IMPOSIBLE IS ONLY WORD!
    Granice ne postoje za one koji ih ne vide...

  3. #28
    Banned
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    D600
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    213
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa tko ce znat da si napiso. Nigdje ne pise tvoje pravo ime.

  4. #29
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    T610
    Operater
    Tmobajl
    Postova
    696
    Bodovi
    18.752
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.752, Nivo: 33
    Bodovi: 18.752, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    znam ali ipak..
    pa nebi išao onda na tečaj da kažem kako, jer sam ja to ipak platio 1700,00kn..
    ako imaš pitanja pitaj, neću ulaziti u korake kako ući u stanje i kako čitati..
    ******www.media-project.org******
    IMPOSIBLE IS ONLY WORD!
    Granice ne postoje za one koji ih ne vide...

  5. #30
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC One X
    Operater
    VIPNet
    Godina
    42
    Postova
    1.020
    Bodovi
    14.484
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.484, Nivo: 29
    Bodovi: 14.484, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Bronth
    znam ali ipak..
    pa nebi išao onda na tečaj da kažem kako, jer sam ja to ipak platio 1700,00kn..
    :





    Kazes da pali samo za 'beletristiku'?

    Kad si izaberem knjigu koju zelim procitat, sigurno mi nije cilj procitat ju na brzinu za 5min. Jedinu korist ovog brzog citanja vidim kod ucenja, a odgovorno tvrdim da ti taj tecaj nikad nece dramaticno pomoci u ucenju strucne literature. A ako ti je cilj bio citat slikovnice za 5 minuta, onda super!
    Zadnji uredio marko6630 : 10-02-2006 u 22:41
    Testis unnus, testis nullus!

  6. #31
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Gazimagusa - Agios Sergios
    Mobitel
    SE K700i SIEMENS SL55
    Operater
    T-Mobile, Tele 2
    Godina
    52
    Postova
    2.037
    Bodovi
    26.968
    Nivo
    40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao marko6630



    Kazes da pali samo za 'beletristiku'?

    Kad si izaberem knjigu koju zelim procitat, sigurno mi nije cilj procitat ju na brzinu za 5min. Jedinu korist ovog brzog citanja vidim kod ucenja, a odgovorno tvrdim da ti taj tecaj nikad nece dramaticno pomoci u ucenju strucne literature. A ako ti je cilj bio citat slikovnice za 5 minuta, onda super!
    Potpisujem

  7. #32
    Tek rođen Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    middle nowhere
    Mobitel
    iPhone 16 Pro
    Operater
    HT
    Postova
    2.576
    Bodovi
    65.504
    Nivo
    62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jeko interesantno...

    sad ozbiljno, lova nije sitna za taj tečaj ali mislim da se isplati pa sad nam reci dali se može na taj način učit stručna literatura na fakultetu (bilo kojem) i proč ispit nema veze i da se par puta pročita knjiga. Da li se pamti.

    ...i ovako dnevne novine da li se zapamti i dali postoji razlika normalnog i brzog čitanja u količini zapamćenih informacija.

  8. #33
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC One X
    Operater
    VIPNet
    Godina
    42
    Postova
    1.020
    Bodovi
    14.484
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.484, Nivo: 29
    Bodovi: 14.484, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @HCSC

    Ali ZASTO bi htio na taj nacin citat dnevne novine? Meni je citat novine gust, ubijanje vremena, a ne utrka....
    Testis unnus, testis nullus!

  9. #34
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao marko6630
    @HCSC

    Ali ZASTO bi htio na taj nacin citat dnevne novine? Meni je citat novine gust, ubijanje vremena, a ne utrka....
    Ali sutra će to možda biti jedini način da budeš u korak s vremenom..
    Meni je to ok... A staru sposobnost nećeš izgubiti.
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  10. #35
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Trogir
    Mobitel
    e66
    Operater
    505 s crtom
    Godina
    35
    Postova
    1.623
    Bodovi
    23.824
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.824, Nivo: 37
    Bodovi: 23.824, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    čuj bronth stvarno nebi škodilo da kažeš osnove jer ja živim u trogiru a to je dalekooooo od rijeke a ja sam maloljetan

  11. #36
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    E1000, slvr L7, N70
    Operater
    Vip, MobileC 1GB
    Godina
    52
    Postova
    1.023
    Bodovi
    15.984
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.984, Nivo: 30
    Bodovi: 15.984, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja ne mogu vjerovat da pushite ta sranja, po meni je ista stvar kao da pohađate tečaj vidovitosti...........500str. u 5min!?.......e da, oče ko kupit karnister od 5litara veličine mobilnog telefona, najnoviji patent, za cca 1800Kn?.....

  12. #37
    Tek rođen Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    middle nowhere
    Mobitel
    iPhone 16 Pro
    Operater
    HT
    Postova
    2.576
    Bodovi
    65.504
    Nivo
    62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat =:
    Originally Posted by marko6630
    @HCSC

    Ali ZASTO bi htio na taj nacin citat dnevne novine? Meni je citat novine gust, ubijanje vremena, a ne utrka....

    Ali sutra će to možda biti jedini način da budeš u korak s vremenom..
    Meni je to ok... A staru sposobnost nećeš izgubiti.


    slažem se, a novine su samo primjer a i da ih i pročitam tako zašto ne sve dnevne u 15min.
    vidim da neki ne vjeruju u to, za to sam čuo još i prije, tako da se to može samo koliko ostane u glavi čekamo odgovor?

  13. #38
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    T610
    Operater
    Tmobajl
    Postova
    696
    Bodovi
    18.752
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.752, Nivo: 33
    Bodovi: 18.752, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vidite, za početak kad tek polaziš tečaj čitaš beletristiku jer ona je najlakša za početnike..
    stručna literatura se isto može čitati, i puno više toga ostane u glavi nego s tradicionalnim čitanjem, s tim da ovo čitaš max 20 minuta..
    dnevne novine nije gušt čitat tim stilom jer su to ipak novine..
    kupuješ ih da vidiš novosti, crnu kroniku i zanimljivosti a to je užitak čitati tradicionalno..
    mnogi bi se složili samnom koji su išli na ovaj tečaj, također te tečaj ući kako u trenutku dobit samopouzdanje, kako se osjećat Jebeno Dobro..
    evo malo sa njihovog sajta:
    POWER READING VAM DAJE JEDINSTVENU MOGUĆNOST DA NAUČITE:


    -
    čitati s razumijevanje i memoriranjem do 30 stranica u minuti ( nakon početnog seminara)

    -opušteno i zabavno čitanje, učenje i kreativno pisanje

    -kako stvoriti fantastičnu memoriju i izoštriti fokus

    -osloboditi kreativnu energiju

    -organizirati svoje ideje

    -pročistiti i usmjeravati misli velikom brzinom

    -bilježiti, zapisivati predavanja lako i učinkovito

    -izoštriti cjelokupnu percepciju i ostvariti psihičko stanje centra

    još malo:
    - Prođite ispit učeći puno manje vremena, a pamtite puno više.
    - Poboljšajte uspjeh u školi učeći manje, a puno učinkovitije.
    - Proširite svoja znanja, dodatno se educirajte, napredujte u karijeri,
    uvećajte svoje prihode; istovremeno nemojte žrtvovati vrijeme za
    vašu obitelj i ostale životne radosti

    također se rade Mape uma koje znatno poboljšavaju memoriju..
    uzmite si par knjiga od Tony Buzana pa vidite o čemu se radi..
    pitanja???????????
    ******www.media-project.org******
    IMPOSIBLE IS ONLY WORD!
    Granice ne postoje za one koji ih ne vide...

  14. #39
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    T610
    Operater
    Tmobajl
    Postova
    696
    Bodovi
    18.752
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.752, Nivo: 33
    Bodovi: 18.752, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    i nije važno ako si maloljetan, jer je granica 12 godina, a u toj dobi djeca najbolje apsorbiraju Powereading..
    ******www.media-project.org******
    IMPOSIBLE IS ONLY WORD!
    Granice ne postoje za one koji ih ne vide...

  15. #40
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Trogir
    Mobitel
    e66
    Operater
    505 s crtom
    Godina
    35
    Postova
    1.623
    Bodovi
    23.824
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.824, Nivo: 37
    Bodovi: 23.824, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    je ali kako bi a trebao ći do rijeke svaki drugi dan --- avionom???

  16. #41
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    ispod mosta :)
    Mobitel
    ajfon 4
    Operater
    slatliš
    Godina
    35
    Postova
    86
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Hacker
    je ali kako bi a trebao ći do rijeke svaki drugi dan --- avionom???
    Pa imaš ga i u Zagrebu, a neće ni dugo trebat pa će i doći u "manje" gradove.
    May the Force be with you.

  17. #42
    Super-forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    u bejha
    Mobitel
    Nokia 5800 XM
    Operater
    Tele2
    Godina
    35
    Postova
    1.142
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja mislim da je ovo jedan veliki sheet, ono ko iz excella, to je manje moguće
    Ali to je samo moje misljenje
    well did you ever wake up with them bullfrogs on your mind?!
    well did you ever wake up with them bullfrogs on your mind?!

  18. #43
    Banned
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    D600
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    213
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Hacker
    je ali kako bi a trebao ći do rijeke svaki drugi dan --- avionom???
    Ima i u Splitu i Istri.

  19. #44
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    T610
    Operater
    Tmobajl
    Postova
    696
    Bodovi
    18.752
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.752, Nivo: 33
    Bodovi: 18.752, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da, pogledajte www.petarzrinski.hr pa vidite u kojim gradovima sve ima..
    to nije nikakav SHEET, i mislim da si ti premlad za to, moraš preći dobnu granicu da bi išao na tečaj..
    ******www.media-project.org******
    IMPOSIBLE IS ONLY WORD!
    Granice ne postoje za one koji ih ne vide...

  20. #45
    Banned
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    D600
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    213
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A koja je dobna granica?

  21. #46
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    T610
    Operater
    Tmobajl
    Postova
    696
    Bodovi
    18.752
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.752, Nivo: 33
    Bodovi: 18.752, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    12 godina..
    ******www.media-project.org******
    IMPOSIBLE IS ONLY WORD!
    Granice ne postoje za one koji ih ne vide...

  22. #47
    Super-forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    u bejha
    Mobitel
    Nokia 5800 XM
    Operater
    Tele2
    Godina
    35
    Postova
    1.142
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e meni je tlinest, ali dobro,
    ja se tome protivim, jer kontam to ce ti isusiti mozak ili tako nesto, ili je to neki mastermind smilsio da ovlada svima dok ste u tom "fokusu"
    nemojte zamjeriti, ali je to meni malo nestvarno
    well did you ever wake up with them bullfrogs on your mind?!
    well did you ever wake up with them bullfrogs on your mind?!

  23. #48
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    T610
    Operater
    Tmobajl
    Postova
    696
    Bodovi
    18.752
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.752, Nivo: 33
    Bodovi: 18.752, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ok, tebi je tlinaest, ali naša fotografska memorija se razvija dok čovjek živi, tako da ovom tehnikom uz lagan način lako razviješ fotografsko pamćenje, tako da kad prođeš tečaj, nakon nekoliko godina, neće ti trebat nikakve pripreme, jer će ti razina fotografskog pamčenja biti na visokom nivou, tako da ćeš samo pogledom pamtit stranice..
    uz FOKUS mi koristimo kreativnu desnu polovicu mozga, i ona automatski sve upija, a da mi to neznamo..
    ******www.media-project.org******
    IMPOSIBLE IS ONLY WORD!
    Granice ne postoje za one koji ih ne vide...

  24. #49
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC One X
    Operater
    VIPNet
    Godina
    42
    Postova
    1.020
    Bodovi
    14.484
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.484, Nivo: 29
    Bodovi: 14.484, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da, da, bacio si 1700kn u vjetar, i sto se brze pomiris s tim i prestanes pricat o 'FOKUSU', 99% kapaciteta mozga, fotografskom pamcenju, polutkama mozga, to bolje. Za tebe. I sve nas.
    Testis unnus, testis nullus!

  25. #50
    Super-forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    u bejha
    Mobitel
    Nokia 5800 XM
    Operater
    Tele2
    Godina
    35
    Postova
    1.142
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mislim jednostavno da to ne moze, ne govorim nista protiv tebe ili toga citanja i toga, ali koliko čovjek koristi mozga inače??? Nešto malo meni se čini....
    Ali tko je doašo do toga otkrića kako koristiti tu desnu stranu mozga i to, malo pojasni, jer ovako s ovih nekoliko informacija koje posjedujem to mi se čini kao reklama iz teleshopa
    well did you ever wake up with them bullfrogs on your mind?!
    well did you ever wake up with them bullfrogs on your mind?!


 
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4 PosljednjiPosljednji

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove