Ja sam konkretno na vipu i koristio sam pozive za 0kn... i vjerujte bolje bi mi bilo da imam 7 favorite brojeva nego jedan za 0...
MIslim sta imas pricati s jednom osobom stalno ako mozes 50% jeftinije s njih 7?
Ja sam konkretno na vipu i koristio sam pozive za 0kn... i vjerujte bolje bi mi bilo da imam 7 favorite brojeva nego jedan za 0...
MIslim sta imas pricati s jednom osobom stalno ako mozes 50% jeftinije s njih 7?
Povoljno prodajem sve vrste aviona uz kućnu dostavu.
Šifra: Osama Bin Laden.
Ovisi s kim pricas. Evo npr. ja s curom znam i po pola sata pricati preko Tele2 mukte tarife (prije na t-mobile oko 5 min). Dok mi sad 7 favorite brojeva sluzi za ostale (starci, prijatelji...).Izvorno postao Raf
iPhone 5s 16 GB
Ja koristim VIP u preplati i T-mobile na bonove i sve si nekako razmišljam da cu ovaj T-mobile spremit u ladicu jer Tele2 je sad zbilja najpovoljniji nakon uvođenja favorit broja za 0kn. Od kad sam pored T-mobile počeo koristit VIP za razgovore za 0kn, mjesečni račun mi se smanjio za gotovo 300%, super je kombinacija sa dual sim karticom, ali ako umjesto T-mobile ubacim Tele2 mislim da će se uštede još više povećati!
Gens Una Sumus!_______>>Mi smo Hogari >> posjetite nas >> http://hogar-wifi.hr pogledajte mnogo korisnih linkova i stvari na ZDENAC FORUM
Za 300%?! Ispada na kraju da će operateri tebi plaćati...Izvorno postao Chessmaster
![]()
Ma sorry krivo sam se izrazio, recimo nekih 65%-70%, kriva matematika
Gens Una Sumus!_______>>Mi smo Hogari >> posjetite nas >> http://hogar-wifi.hr pogledajte mnogo korisnih linkova i stvari na ZDENAC FORUM
Pa da pogotovo ako broj koriste za posao! A toga su svjesni i ovi u T-mobile-u
Gens Una Sumus!_______>>Mi smo Hogari >> posjetite nas >> http://hogar-wifi.hr pogledajte mnogo korisnih linkova i stvari na ZDENAC FORUM
pa da, ovisi s kim pricas.
ja na curu potrosim bar 100 kuna na fiksni, tko zna koliko preko moba, a i ona mene cesto zove kuci, na mob i sl. uvodjenjem broja za 0 kn, automatski bih ustedio na fiksni, ne samo ja, vec i ona, a i na mobilnom bi nam racuni bili manji.
i meni su za obje usluge rekli do 28.2.
glup popust, ali oni nisu glupi,hehehe!
nema vece face od Isusa
meni se ne isplati prec igdi sa t-mobilea, ne znam bas nikoga sa teletinom a i da znam opet mi je bolje razgovarat sa sedmero ljudi u pola cijene, nego s jednim mukte.a i vjerovatno bi ubila nekoga da moram trazit po drzavi di mi mobitel ima signala.
due to budget cutbacks, the light at the end of the tunnel has been temporarily shut down. we apologize for the inconvenience.
A cuj ta 7 favorite broja nisu starno povoljniji,jest da su povoljniji s obzirom na t-mobile uvjete ali generlano gledano njihova akcija je duplo skuplja od teletovog poziva unutar mreže,a ovo za traženje signala nije istina mozes biti preko vipa a u vecim gradovima nema previse problema sa mrežom,a i kada ih ima relativno brzo se uklone.Izvorno postao raveillusion
citas ti da nemam ni jedan 095 broj u imenikuIzvorno postao supercom
![]()
due to budget cutbacks, the light at the end of the tunnel has been temporarily shut down. we apologize for the inconvenience.
Sa signalom neces imati problema, osim u Zagrebu.gdje god ima Vip signala ima i od TeletaIzvorno postao raveillusion
takvi kao ti onda nek placaju skuplje!Izvorno postao raveillusion
Izvorno postao raveillusion
ok shvatam to da ti ostajes na t-comu jer neznas nikoga na teletu i da ti je bolje pricati sa semero upola cijene(mada nevjerujem)..
ali sto ti znaci to da nema signala??!!...malo se glupiramo sa istinom...ha??!!!
Kao što je xianfu rekao: Ako imaš t-mobile, i ako imaš opciju TEAM (ono za manje firme), imaš 1 favorit broj i prema njemu možeš razgovarati za 0 Kn... Caka je u tome da oni jedino uračunaju onu naknadu za uspostavu poziva od 20lipa (ili 25lipa ovisno o tarifi). Takodjer svi koji su tom "TIMU" razgovaraju za 0Kn...
Koristim to, i čist mi je ok... Jednom mjesečno mogu đaba promjeniti favorit broj, što je meni dosta...
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
A kaj s nama običnim smrtnicima kaj nemamo TEAM tarifu? Onda to moraju na nama nadoknaditi mamicu im njihovu...Izvorno postao Ićo
Bom Chicka WahWah
@FRAS
I ja sam bio u sličnoj situaciji dok nisam nabavio ovu opciju TEAM...
Baš mi danas došao račun, i kad sam sve zbrojio ispostavio sam slijedeće:
15 sati i 13 minuta razgovora (samo za prvi mjesec) prema favorit broju, uz 110 uspostava poziva iznosi: 22Kn... I onda nek mi neko kaže da mi se to ne isplati...
Račun mi je uvijek oko 110Kn, s tim da stavrno šaljem čudo poruka, a puno zivkam i ostale unutar TIMa...
Nemojte ovaj post shvatit kao reklamu T-mobile-u, jer to ona nije... Samo kad bi im pozivi bili malkice jeftiniji...
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
A neznam, kolko sam ja gledao, u skupljim "tarifama" jeftiniji je poziv prema favorit broju...
Meni se osobno ne isplati prelazit na tele i VIP, jer je i većina ljudi koje poznam na 098...
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
ma stvarno se ne isplati ic na teletinu, svi mi doma imaju t-mobile pa bi onda trebali 3 kartice kupovat.gledala sam cijene na teletu i t-mobileu i bolje mi je ovako s obzirom da mjesecno potrosim 50ak kuna.a i sta da bacim karticu kad im prodje ta akcija s mukte brojem?najbolje da skacem s mreze na mrezua i cijela ta teletina mi djeluje nekako jadno.nista za mjesec dana mi istjece pretplata ha t-u, pa cu potpisat ugovor na jos 2 godine
![]()
due to budget cutbacks, the light at the end of the tunnel has been temporarily shut down. we apologize for the inconvenience.
stvarno ne mogu shvatiti da jos ima ljudi koji tvrde da se razgovori preko tele2 ne isplate!uzmi kalkulator i izracunaj pa ces dobiti i do 50% nize cijene.Izvorno postao raveillusion
Molimo, držite se teme, izbjegavajte bilo kakva međusobns prozivanja i sl.
Offtopic-i bivaju obrisani, a oni teži prekršitelji mogu biti sankcionirani. A vrijeđanje će odmah biti kažnjeno.
Vaši moderatori
isplate se..ali jos uvijek je dobro imati i tmobile karticu.
daj Bože da uvedu tarifu 0kn ja cu bit njihov doživotni pretplatnik.![]()
treba pričekati da im prođe sad ova promocija 7 Favourite brojeva, a pošto su jedini operater koji ne nudi 0KN za privatne pretplatnike, a ni za prepaid, mislim da bi im to bio logičan potez.
Bookmarks