Oooj..pa cime sam ja ovo zasluzio? Sa vezom od 22.000 bps ja skidam onaj Communication program za t300 i data cable koji je tezak 30 Mb i poslije 4 sata skidanja javi mi:

The contents of this file cannot be unpacked! The executable you are attempting to run has been corrupted. Please obtain another copy of this file, verify it's integrity, and than try again!

Nevjerovatno! Stvarni nisam ovo zasluzio...

Sta da radim? Jel ima neki nacin da ovo proradi? Neka izmjena? Plz...