http://myforum.lasyk.net/forumdisplay.php?f=120Izvorno postao XTTX
![]()
http://myforum.lasyk.net/forumdisplay.php?f=120Izvorno postao XTTX
![]()
.....cute but psycho.....
Pogledajte i moj skroman site na
http://www.geocities.com/calets
Zadnji uredio _-cALe-_ : 06-09-2005 u 21:03
Evo i moje stranice za SE T6xx (uskoro K750)
imatic.xmgfree.com
iPhone 5s 16 GB
Igrice za SE K700i na http://k700.freehost.se
Zadnji uredio _-cALe-_ : 18-09-2005 u 21:07
evo jos par dobrih igrica: Opera mini 3.0, Sexy Poker 2006,Brothers In Arms,JamesBondCasinoRoyale and Fifa Street 2
http://rapidshare.com/files/10919460/share2.rar
Ne bih se složio.
odite na ovu stranicu, registrirajte se a onda spektakl.![]()
http://www.ipmart-forum.com/index.php
Zadnji uredio batista : 11-12-2006 u 23:24
evo link za k750 - vrijedi i za k610 isprobano
http://rapidshare.com/files/9733551/java.k750.zip
evo i za k800
http://rapidshare.com/files/9735483/K800i_games.zip
Zadnji uredio dvoracek : 01-01-2007 u 13:15
DOWNLOAD (topsony)
DOWNLOAD(topsony)
mys700.lasyk.net
Ukoliko ste korisnik nekog drugog modela sonyericssona umjesto s700 upišite ime svog ljubimca.
SeGoodies
http://www.segoodies.com
Teme, animacije, wallpaperi, tonovi, video...
Site je na engleskom.
Ima svega za T630 da ti mozak procuri
http://myt630.lasyk.net/
+ brzo se stranice učitavaju i jednostavno predivno
"Prijateljstvo je neopisiv luksuz
biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
bez da odlučite vagati misli ili riječi."
George Eliot
Vidim da se lasyk spomenuo 5-6 puta! Evo još jedne: http://www.t610cce.narod.ru/games.htm
Nemojte misliti da ne radi, radi ona dobro samo dok čekate da se otvori popijte si kavicu (ne vrijedi ni sa ADSL-om). Ima i monphun i java igra! Sve 100% besplatno! Ima ja mislim preko 100 igra za vaše SE ljubimce!
Za teme imaš www.zedge.no mada ih nema puno za k300i.
Ne znam jel vec bila ova ali ima najnovijih igara za K750/W800
www.halfempty.co.uk
iPhone 5s 16 GB
teme za k700 i k750 - "go visit here"
http://www.mobile9.com/invboard/inde...howtopic=15332
ili recimo:
http://www.mobile9.com/invboard/inde...howtopic=15897
ili pak jos bolje:
http://gallery.mobile9.com/c/sony-er...k700-themes/1/
Zadnji uredio imaticx : 06-10-2006 u 09:26
Teme za K700 i poneke druge Sonyce Ericcsoncice
www.phoneyworld.com
www.esato.com
Na http://www.lasyk.net/ ima svega za Sonyericssone pa ko voli nek izvoli. Tamo ima i program za izradu tema pa si ljudi dajte malo truda. Meni za izradu teme za t610 treba oko polasta do sat vremena ovis koliko radim zahtjevnu temu.
Eto uredena je tema sa linkovima sa Sony Ericssone. Uglavnom svi linkovi koji su bili na staroj stranici su provjereni i ostavljeni su samo oni koji rade. Dupli su isto brisani. Od sada ovdje stavljati SAMO LINKOVE ZA SONY ERICSSONE (podrazumijeva se i slike, glazba....)
Tu postajte samo linkove bez ikakvih drugih komentara zbog lakseg snalazenja i bolje preglednosti
Zadnji uredio imaticx : 31-01-2006 u 01:24
iPhone 5s 16 GB
evo raja malo igra u paketima po 5 mb
igrice
Zadnji uredio Sipe : 13-02-2006 u 19:15 Razlog: direktni link
Cellmapper - crowdsource karta jačine signala mobilnih operatera
Evo malo mojih gifova:
http://rapidshare.de/files/15831154/...IFOVI.ZIP.html
evo skdiajte igre
java2phone
Cellmapper - crowdsource karta jačine signala mobilnih operatera
Championship manager 2006,Fifa 2007,NeedForSpeedCarbon,Real Boxing3D,Splinter Cell Double Agent, Rainbow Six Vegas and Call Of Duty3
http://rapidshare.com/files/10848743/share1.rar
Bookmarks