ovo je ključna rečenica zašto sam napiso post prijeIzvorno postao disco
isprobo sam 10 tak romova za snes počevši sa super mario world da vidim fps ( 60 btw:-)
onda sam preš na brzi mortal kombat koji radi odlično,brzina sve, killer instinct ,on mi je malo zadavo problema ali u opcijama se da "ukrotit" pošto su mu opcije zbilja obilate (u ljevo pomakneš "miš" i podesiš) a donkey kong je posebno iskustvo
evo link kojeg ja koristim: http://www.psp-hacks.com/downloads/snes9xTYL-0.2c.zip


Odgovori uz citat


Bookmarks