sodom,kako funkcionira taj net,to je besplatno,i dođem bilogdje na cvjetni?ono sjedne u birc i surfam...?
sodom,kako funkcionira taj net,to je besplatno,i dođem bilogdje na cvjetni?ono sjedne u birc i surfam...?
Da u novom GP ti sve ljepo pise kad vec imas PSP trebao bi ono pročitat korisno je...kupio bih ga i ja preko ponude al ebiga ja sam u BIHIzvorno postao smogovac
Mamama volim te ali mi je GT4 drazi
ali trebaš imat otvoren account kod nekog internet providera,znači pri spajanju trebaš upisat svoj username i pass.
@booky_boy i ja sam iz bosne ima se kupiti i u bosni psp... u sarajevu u nekom trznom centru oko 525 KM. Sutra cu ja napisat adresu u ovu temu, jer novine sada nisu kod mene kod drugara su...![]()
Lineage 2 user
Da znam ali preko punude u GamePlayu na to sam mislio.....to bi mi nekako bilo taman na 12 rata
Mamama volim te ali mi je GT4 drazi
Gdje ima najjeftinije PSP za kupiti. Meni se najpovoljnije čini ono iz Gameplaya jer se dobiju dvije igre u paketu za 1970kn. Šta mislite do kud će mu padati cijena?
teško je to ovako napamet reči,akcija od gpa se čini najpovoljnijom zasad,a ni konzum nije loš izbor
Meni se ne žuri s kupovinom jer znam da se nebi mogao suzdržati da ne kupim koju igricu, ali je to po ovim cijenama neisplativo.Mislim da će jako brzo doći piratske igrice.Što se tiće cijene konzole, mislim da je i dosta niska jer mobiteli koštaju više.Mislim da sony dijelomično subvencionira, odnosno smanjuje maržu koju nadoknađuje prodajom igara.
zbog čega misliš da če doči brzo piratske igrice?
cijena neće past god dana,osim što možda paket nekako povečaju...a za pirat igrice nevjerujem da će ubrzo doći..ma da ne bi imao ništa protiv
Kodovi su već razbijeni, ubrzo će u jednom od rumunjskih podruma poćeti štancati UMd-ove. Ako i ne , verzija 2.0 omogućuzje download pa će preko toga biti rješeno.PSP se jako dobro prodaje u cijelom svijetu pa će pirati biti vrlo tražena roba.
ovo svakako, ali da če se ubrzo počet štancat umdovi nekako sumnjamIzvorno postao konan
Zašto sumnjaš?Šta ti tu nije logićno.U bosni imaš za kupiti pirate iz kine za gameboy.Zašto nebi bilo uMD pirata?Svaka zaštita se da razbiti.Jedina stvar koju predpostavljam je politika sony-a da će ćesto izdavati nove firmware sa novim funkcijama i novim zaštitama pa će se kodovi morati razbijati za svaku novu verziju.Lijek je da se ne radi upgrade!
nadam se....
Što se tiće same cijene, mislim da ce u slijedećih mjesec dana pasti još nekih 200 kn kad splasne ova navala, jer će prodavačima biti teško odrediti količinu koju mogu prodati i vjerojatno će se neki preracunati pa ce ih prodavati jeftinije.
potpuno točno,sumnjam da če skoro počet "štancanje" umdova sa full igricama iz razloga što je psp izašo na japansko tržište sad več prije skoro godinu dana a odtada nije pokrenuta niti jedna psp igra na "piratski" način,a ako gledaš na emulatore za nintendo ili quake sa pocket pc-a...oni ipak nisu razlog što sam kupio psp a još manje da bi ih igro na njemu.Izvorno postao konan
Većina ljudi kupuje PSP radi igranja igrica pa tako i mene vodi ta ideja.Japan inaće nije tržište na kojemu se prodaje previše pirata.Japanci imaju naviku kupovanja originalnih audio cd-ova, igara, DVD-ova pa se njih ne može uzeti kao tržišta koje može biti referentno u pogledu pirata. Neznam dali ste čuli ali je već dostupna jedna piratska igrica koja se može downlodati ali za sada ne radi zvuk.
to sam samo naveo kao primjer,pogledaj datum dolaska pspa na američko tržište pa onda računaj,a na quaku ne radi zvuk.
check this out, potencijalni tv tuner za psp:-)
http://www.bargainpda.com/default.as...wComments=true
Zadnji uredio sodom : 14-09-2005 u 12:27
Ovo je jebeno!Izvorno postao sodom
to moram nabavit.....![]()
.....cute but psycho.....
ma past ce mu cijena ko ps2 kad je dosla pocetkom 2001 cijena 4444kn cekao sam dok prodje skola i za sest mjeseci je bila vec 2800kn s cipom. za UMD se slazem da ce ih pocet stancat kak su nastancali GRand Turismo 4 koja je jedina igrica izasla na DVD DL pa se nije mogla kopirat ali sve se da rijesita to je dobro za nas ko fucka zute kad se kupaju u lovi
max do 1500 kn padne...ali blizu toliko dođe i ds,koji nije ni jednu petinu ovoliko dobar..iz sonya su rekli da se cijena uređaja određeno vrijeme(6mj.) neće uopće snižavati,jer im se ne isplati,sama izradnja ih više dođe...to sam na gameplay forumu pročitao...a ps2 će spustiti na 99$ u cijlom svijetu,kako bi konkurirao novome nintendu cijenom dok ps3 dođe koji će biti full skuplji
rekli su da uopce nece snizavati cijenu ps2......Izvorno postao smogovac
.....cute but psycho.....
...ma sve je to igra same prezentacije i oglašavanja, ali naravno i kvalitete...naravno da se cijena PSP-a neće snižavat pogotovo sad kad se kupuje ko lud... kad padne prodaja, i cijene će ići dolje...
...al možda već i za zimske blagdane bude nekih popusta...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
ja samo mislim da će samo povećati paket prodaje....
Bookmarks