Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 28 od 30 PrvaPrva ... 18 24 25 26 27 28 29 30 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 676 do 700 od 796

Hybrid View

  1. #1
    Banned Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    BL
    Mobitel
    .:SGH-E250+1GB:.k320,cx70
    Operater
    M:TEL
    Postova
    830
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da tu je custom ali sta jje sa downgradeom to i jeste najbitnije.???

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    k850i
    Operater
    TELE2
    Godina
    33
    Postova
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo i ja sam si piknuo psp

    bijeli, fw 3,10 oe

    1gb karticu dobio i svu opremu

    1400kn, mozda jesam previse platio al ******, nemos nac nigdje

    jucer sam si kupio od 2gb i poskido igrica par

    ali me cudi sto svaka igra ako je veca od nekih 400mb (call of duty, nfs, gta) mi steka onako malo...

    ne kuzim to....

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Poreč
    Mobitel
    Nokia 6234
    Operater
    VIP
    Postova
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao WANKoner1 Pregledaj post
    evo i ja sam si piknuo psp

    bijeli, fw 3,10 oe

    1gb karticu dobio i svu opremu

    1400kn, mozda jesam previse platio al ******, nemos nac nigdje

    jucer sam si kupio od 2gb i poskido igrica par

    ali me cudi sto svaka igra ako je veca od nekih 400mb (call of duty, nfs, gta) mi steka onako malo...

    ne kuzim to....
    Moraš samo povečati clock procesora.

  4. #4
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ok znači ipak ima mogučnosti.A ja sam ba juče skinuo taj update preko psp-ai sad 3.71,a bila je 2.50.Da sam znao nebih ga ni abdejtovao.Jer ja imam wireles konekciju i usa sam na psp update network.I reko hajd da vidim sta ima kad tako skine mi update 3.71.A ista saznate javite mi jer sam će da mi kupi prasinu jer nemogu da ubacujem igre...

  5. #5
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Mobitel
    K750 + 1GB
    Operater
    cronet
    Postova
    561
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

  6. #6
    Banned Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    BL
    Mobitel
    .:SGH-E250+1GB:.k320,cx70
    Operater
    M:TEL
    Postova
    830
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hmm steka.Kako?
    I cod i nfs imas i manjih od 400 mb.A meni nesteka(npr.imam Sims 2 pets-1.4GB-,TombRaider Ani.-1.2GB-,NFS:MW-600 mb-)ali igram na 3.40 OE.Nadogradi firm.Sjedam se ljudi koji su imali takvih problema na 3.10 OE.

  7. #7
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Kutina
    Mobitel
    Trenutno X1 5130xm
    Operater
    BonBon Vip
    Godina
    35
    Postova
    1.416
    Bodovi
    9.429
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.429, Nivo: 23
    Bodovi: 9.429, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1) jel se moze psp preko wlan-a spojit na neku mrezu i normalno ic na internet ko neki pda

    2) jel postoji msn za njega

    3)jel se moze spojit na tv i igrat normalno s njim a da slika bude na ekranu tv-a i kakva je onda slika na tv-u ako se moze

    4) za sto sve moze posluzit ... mp3 player , gledanje filmova .... ?

    5) el ima puno programa za njega ... ko za symbian i jel ima uopce koji prog

    6) baterija .... kakvu imate i kolko traje

    u dilemi sam .. kupit il ne .....

  8. #8
    nihilistic Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3G 16Gb
    Operater
    vip
    Postova
    4.800
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nekoliko zadnjih posteva u kojima su pitanja tipa : gdje da skinem pirate i moj frend će ti pomoć su obrisani jel sve je objasnjeno nekoliko puta unutar ove teme
    pa koristite search opciju, to je jednostavnije nego ispitivati banalne stvari ispočetka...i sljedeči takvi postevi biti ce sankcionirani pa pripazite

    @Most Wanted

    1 da
    2 ne
    3 samo sa novim modelom - opisano ti je u gornjim postovima
    4 official stranica - specifikacije
    5 ima dovoljno programa različite namjene nemoraš se brinut za to
    6 standardnu . također stoji u specifikacijama ..u praksi oko 5 sati igranja sa sticka 3-4 sa umda
    angels might have been eaten.

  9. #9
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sodom MSN za PSP postoji, znam da sam ga koristio pred neko vrijeme, sad ne sječam se točno ime al siguran sam da postoji

  10. #10
    nihilistic Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3G 16Gb
    Operater
    vip
    Postova
    4.800
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    u tom slučaju dobro da si me ispravio,ne pratim scenu već neko vrijeme
    angels might have been eaten.

  11. #11
    Super-forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Di se nađem...
    Mobitel
    K550
    Operater
    T-Mazga
    Godina
    37
    Postova
    1.080
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ma ima raznih messengera ali ovo je najlakše:
    idite po ovim stepovima i gotovo.
    Kad završite samo se ulogirate na toj stranici sa svojom e-mailom i passod msn i chatate koliko oćete,ustvari pogledajte sami.

    http://www.pocketgamer.co.uk/r/PSP/H...ure.asp?c=1452



    a ovo je stranica sa koje se ulogirate sa psp-a na svoj msn:
    http://mob.e-messenger.net/mobile





    p.s. most wanted ja bi ga uzeo jer sada ne dođe puno oko 1300-1500 i uzmi novog jer dođe skoro isto ko i stari,no morat ćeš čekati za downgrader za njega.
    Ne pij dok voziš,prosut ćeš!!! ;)

  12. #12
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pozdrav, jedno pitanje u mene je psp ver.3.71 bez ovog m33 ,a kako da ubacim 3.71M33? Mislim mozeli bez onog postupka pandora batery.Tj nekako drugčije..

  13. #13
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne, prvo pandora pa sa 1.50 na 3.71 m33
    nema ti drugog načina

  14. #14
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ok washo,hvala na pomoći. Puno pozdrava

  15. #15
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pozdrav... jel ima tko iz osijeka da ima psp.. da mi malo pomogne...

  16. #16
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    Nokia n73ME(2giga)pPCt830
    Operater
    t-mobile
    Postova
    155
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja imam psp 3,50 verziju i mozete mi pomoci dati tutorial kako staviti ono da mogu igrati pirate, totalno sam novi u tome svijetu , a ako je zabranjeno ovo pitati ili postati ispricavam se nisam znao!
    red bull je zakon!!!!!!!!!!!!!
    BALKAN-MEDIA

  17. #17
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    Nokia n73ME(2giga)pPCt830
    Operater
    t-mobile
    Postova
    155
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    stari imali gdje full tutorial kako to napraviti?
    red bull je zakon!!!!!!!!!!!!!
    BALKAN-MEDIA

  18. #18
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    Nokia n73ME(2giga)pPCt830
    Operater
    t-mobile
    Postova
    155
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dajte mi taj tutorial da stavim sa 3,50 na tu verziju da mogu igrati pirate!
    red bull je zakon!!!!!!!!!!!!!
    BALKAN-MEDIA

  19. #19
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Za S.silvu , to sam probao i nista nisam mogao napravit,vjerovatno nisam skužio,a čekam jednog mog prijatelja da mi dođe jer zna engleski perfektno.Pa da probam sa pandora patery.Koliko vidim nema drugog načina da sa 3.71" bez onog m33",da pređem na 1.50 ver.

  20. #20
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pozdrav,imam pitanje za washo,ja sam zapeo na onom tutorijalu sto si mi dao. Dosao sam do ,kad trebam u recovery menu .Znači neće mi kad stisnem r i power neće da uđe u recovery menu.Pa mozeli pomoć kako da uđem u recovery menu kad neće sa r tipkom i power paljenje.Jer u mene je oficijalni firmare 3.71 ,a trebam na 1.50 da bi igrao pirate .Molim za pomoć

    Jos da dodam ,da sam sve uradio kako je pisalo u onom tutorijalu i onde sam zapeo,pa šta bi moglo da bude problem...
    Zadnji uredio s2pro : 04-10-2007 u 19:08

  21. #21
    Super-forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Di se nađem...
    Mobitel
    K550
    Operater
    T-Mazga
    Godina
    37
    Postova
    1.080
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao s2pro Pregledaj post
    Pozdrav,imam pitanje za washo,ja sam zapeo na onom tutorijalu sto si mi dao. Dosao sam do ,kad trebam u recovery menu .Znači neće mi kad stisnem r i power neće da uđe u recovery menu.Pa mozeli pomoć kako da uđem u recovery menu kad neće sa r tipkom i power paljenje.Jer u mene je oficijalni firmare 3.71 ,a trebam na 1.50 da bi igrao pirate .Molim za pomoć

    Jos da dodam ,da sam sve uradio kako je pisalo u onom tutorijalu i onde sam zapeo,pa šta bi moglo da bude problem...
    nemoreš u recovery menu sa officijalnim firmwareom,samo sa open edition,neznam onda kakav si turtorial čito.

    kix12 si mislio sa LUMINES igrom ili sa pandorom da spustiš?
    Ne pij dok voziš,prosut ćeš!!! ;)

  22. #22
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S.silva evo sovim sam tutorijalom http://www.psp-hacks.com/forums/viewtopic.php?id=107068
    i de molim vas pomozite mi ,već 5 dana se mučim oko ovoga.nikako da to rjesim ako ima mogućnosti.I kako ide to sa open editions

  23. #23
    Banned Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    BL
    Mobitel
    .:SGH-E250+1GB:.k320,cx70
    Operater
    M:TEL
    Postova
    830
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ako ko treba pomoc oko bilo koje modifikacije na PSP neka mi kaze.Pomocicu mu.

  24. #24
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Mobitel
    Nokia E71
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    37
    Postova
    2.121
    Bodovi
    30.046
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SiemensCX70 Pregledaj post
    ako ko treba pomoc oko bilo koje modifikacije na PSP neka mi kaze.Pomocicu mu.
    Ajde mi onda reci, kako dumpati flash0 i na PC-u ubaciti temu i flashati ga tako?
    Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
    www.gadgethive.com

  25. #25
    nihilistic Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3G 16Gb
    Operater
    vip
    Postova
    4.800
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SiemensCX70 Pregledaj post
    ako ko treba pomoc oko bilo koje modifikacije na PSP neka mi kaze.Pomocicu mu.
    ja imam problema sa hex editom pspove mac adrese, trebao bi tvoju pomoć oko toga....nakon hexedit idstoragekey 0x044.bin nemogu vidjet mac adresu
    angels might have been eaten.


 
+ Odgovori na temu
Stranica 28 od 30 PrvaPrva ... 18 24 25 26 27 28 29 30 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Sony Playstation 2 - ugradnja čipa
    By Krompirko in forum Igre
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 13-11-2011, 18:31
  2. PlayStation Portable
    By muras in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 109
    Posljednji post: 20-09-2005, 20:03
  3. Portable Mozilla Firefox
    By Šile in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 19-02-2005, 21:23
  4. PlayStation 3 će koristiti Blu-ray
    By Dark in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 25-09-2004, 19:31

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove