da tu je custom ali sta jje sa downgradeom to i jeste najbitnije.???
da tu je custom ali sta jje sa downgradeom to i jeste najbitnije.???
evo i ja sam si piknuo psp
bijeli, fw 3,10 oe
1gb karticu dobio i svu opremu
1400kn, mozda jesam previse platio al ******, nemos nac nigdje
jucer sam si kupio od 2gb i poskido igrica par
ali me cudi sto svaka igra ako je veca od nekih 400mb (call of duty, nfs, gta) mi steka onako malo...
ne kuzim to....
ok znači ipak ima mogučnosti.A ja sam ba juče skinuo taj update preko psp-ai sad 3.71,a bila je 2.50.Da sam znao nebih ga ni abdejtovao.Jer ja imam wireles konekciju i usa sam na psp update network.I reko hajd da vidim sta ima kad tako skine mi update 3.71.A ista saznate javite mi jer sam će da mi kupi prasinu jer nemogu da ubacujem igre...
evo link sa cso igrama za psp http://mobilnerecenzije.jconserv.net...opic.php?t=100
hmm steka.Kako?
I cod i nfs imas i manjih od 400 mb.A meni nesteka(npr.imam Sims 2 pets-1.4GB-,TombRaider Ani.-1.2GB-,NFS:MW-600 mb-)ali igram na 3.40 OE.Nadogradi firm.Sjedam se ljudi koji su imali takvih problema na 3.10 OE.
1) jel se moze psp preko wlan-a spojit na neku mrezu i normalno ic na internet ko neki pda
2) jel postoji msn za njega
3)jel se moze spojit na tv i igrat normalno s njim a da slika bude na ekranu tv-a i kakva je onda slika na tv-u ako se moze
4) za sto sve moze posluzit ... mp3 player , gledanje filmova .... ?
5) el ima puno programa za njega ... ko za symbian i jel ima uopce koji prog
6) baterija .... kakvu imate i kolko traje
u dilemi sam .. kupit il ne .....![]()
nekoliko zadnjih posteva u kojima su pitanja tipa : gdje da skinem pirate i moj frend će ti pomoć su obrisani jel sve je objasnjeno nekoliko puta unutar ove teme
pa koristite search opciju, to je jednostavnije nego ispitivati banalne stvari ispočetka...i sljedeči takvi postevi biti ce sankcionirani pa pripazite
@Most Wanted
1 da
2 ne
3 samo sa novim modelom - opisano ti je u gornjim postovima
4 official stranica - specifikacije
5 ima dovoljno programa različite namjene nemoraš se brinut za to
6 standardnu . također stoji u specifikacijama ..u praksi oko 5 sati igranja sa sticka 3-4 sa umda
angels might have been eaten.
sodom MSN za PSP postoji, znam da sam ga koristio pred neko vrijeme, sad ne sječam se točno ime al siguran sam da postoji
u tom slučaju dobro da si me ispravio,ne pratim scenu već neko vrijeme
angels might have been eaten.
ma ima raznih messengera ali ovo je najlakše:
idite po ovim stepovima i gotovo.
Kad završite samo se ulogirate na toj stranici sa svojom e-mailom i passod msn i chatate koliko oćete,ustvari pogledajte sami.
http://www.pocketgamer.co.uk/r/PSP/H...ure.asp?c=1452
a ovo je stranica sa koje se ulogirate sa psp-a na svoj msn:
http://mob.e-messenger.net/mobile
![]()
p.s. most wanted ja bi ga uzeo jer sada ne dođe puno oko 1300-1500 i uzmi novog jer dođe skoro isto ko i stari,no morat ćeš čekati za downgrader za njega.
Ne pij dok voziš,prosut ćeš!!! ;)
Pozdrav, jedno pitanje u mene je psp ver.3.71 bez ovog m33 ,a kako da ubacim 3.71M33? Mislim mozeli bez onog postupka pandora batery.Tj nekako drugčije..
ne, prvo pandora pa sa 1.50 na 3.71 m33
nema ti drugog načina
Ok washo,hvala na pomoći. Puno pozdrava
pozdrav... jel ima tko iz osijeka da ima psp.. da mi malo pomogne...
ja imam psp 3,50 verziju i mozete mi pomoci dati tutorial kako staviti ono da mogu igrati pirate, totalno sam novi u tome svijetu , a ako je zabranjeno ovo pitati ili postati ispricavam se nisam znao!
red bull je zakon!!!!!!!!!!!!!
BALKAN-MEDIA
stari imali gdje full tutorial kako to napraviti?
red bull je zakon!!!!!!!!!!!!!
BALKAN-MEDIA
Dajte mi taj tutorial da stavim sa 3,50 na tu verziju da mogu igrati pirate!
red bull je zakon!!!!!!!!!!!!!
BALKAN-MEDIA
Za S.silvu , to sam probao i nista nisam mogao napravit,vjerovatno nisam skužio,a čekam jednog mog prijatelja da mi dođe jer zna engleski perfektno.Pa da probam sa pandora patery.Koliko vidim nema drugog načina da sa 3.71" bez onog m33",da pređem na 1.50 ver.
Pozdrav,imam pitanje za washo,ja sam zapeo na onom tutorijalu sto si mi dao. Dosao sam do ,kad trebam u recovery menu .Znači neće mi kad stisnem r i power neće da uđe u recovery menu.Pa mozeli pomoć kako da uđem u recovery menu kad neće sa r tipkom i power paljenje.Jer u mene je oficijalni firmare 3.71 ,a trebam na 1.50 da bi igrao pirate .Molim za pomoć
Jos da dodam ,da sam sve uradio kako je pisalo u onom tutorijalu i onde sam zapeo,pa šta bi moglo da bude problem...
Zadnji uredio s2pro : 04-10-2007 u 19:08
S.silva evo sovim sam tutorijalom http://www.psp-hacks.com/forums/viewtopic.php?id=107068
i de molim vas pomozite mi ,već 5 dana se mučim oko ovoga.nikako da to rjesim ako ima mogućnosti.I kako ide to sa open editions
ako ko treba pomoc oko bilo koje modifikacije na PSP neka mi kaze.Pomocicu mu.![]()
Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
www.gadgethive.com
Bookmarks