znaci ovako, sa 3,03 ja moram prvo downgrade na 1,50 te zatim na neku najbolju piratsku verziju.
ako je procedura vrlo jednostavna, zbog cega je tako skupo to napraviti...ne kuzim...
ali ok, i sad sto se dogadja u slucaju neuspjeha, nemos upalit ko mob?
i dali ako neuspijem mogu probati opet pa uspjeti ili ga moram nositi nekome...
btw tamo na tom tutorialu opet pise da mi treba gta lcs
![]()


Odgovori uz citat



Bookmarks