zas idu na princip d600? i koji to su još na tom principu?
e, moja je pretpostavka da je d500 čvršći jer je manji, manje težine a ima onaj specifičan vrh koji kada ga šusneš da ga zatvoriš nekako pasivno zaustavlja kretnju dok d600ima klasično gornju i donju stranicu kao 2 spojene plohe, možda je slide malo manje kvalitetno napravljen (d500 je bio prvi pa su više pazili) a i TEŽI je
uglavnom, shebani smo sa tim šit slajdom kod d600 jer kod d500je def. bolji![]()




Bookmarks