Koja greška se javlja? Sa sam pokušavao postaviti konekciju na jednom notebooku i uporno mi javlja grešku 720 (nešto sa protokolima)Izvorno postao zvijerka
Koja greška se javlja? Sa sam pokušavao postaviti konekciju na jednom notebooku i uporno mi javlja grešku 720 (nešto sa protokolima)Izvorno postao zvijerka
Bookmarks