Jako mi se svida
Svida mi se
Svejedno
Ne svida mi se
Uh sto je ruzan
ma gotovo je...nema vise rasprave o mophunu i javi, svi smo se slozili u tome da je java bolja sala...zatvori thread...predaleko smo dosli
Forumaš godine :)
Pravila foruma
Bookmarks