Meni logo još nije sasvim sjeo, ali ostalo je dobro (reklame, pjesme(a) u reklamama...)
Meni logo još nije sasvim sjeo, ali ostalo je dobro (reklame, pjesme(a) u reklamama...)
tele2 reklame su zakn ali ovo vipovo je lose... nije mi jasno imali su sve onda se prebace sa necega sto su godinama izgradivali:-X
☼☼☼SPORT SPORT SPORT☼☼☼
Znaš, nekad promijena može značiti veliki boom u trgovini... uostalom, uopće se ne slažem da su reklame lose (vipa). Meni su daleko najbolje... ali ok, svatko ima svoje mišljenje, i ukuse, naravno.Izvorno postao Broken Sword
Meni su na primjer teletove reklame bezveze...Izvorno postao SEguy
Ali kao što je već rečeno o ukusima se ne raspravlja.
![]()
******
Sve ce to platiti korisnici, a i porez ce biti manji Vip-u
Šta mislite jel Vip mijenja image, jer je i Tele2 zaštitna boja crvena - pa da na neki način stvori diferenciju, i otkloni mogučnost miješanja slike Vip-a i Teleta kod ne informiranih korisnika (penzija... itd)? Mislim ako je tako - prešli su s konja na magarca - jer je onaj logo i kompletan image bio odlično udomaćen kod korisnika, čak se i meni stvarno sviđa (za razliku od T-mobileovog (užasna ružičasta boja - bljak)). Imali su zaštitnu crvenu boju, a koja im je sad - teško je reć, ja bi reka bila sa šarenim i crna slova??? Ali u jednome su stvarno zadržali kontinuitet - a to je odličan izbor muzike. Jeste primjetili da svaka pjesma s njihove reklame postane svojevrstan hit!?
OFF: Jeste vidili novu reklamu od Tele2? Parodija na T-mobileovu "ocijenili korisnici" - A kod Tele2 "Ocijenio Vlado Š." (mislim) - Baš su zakon! Šta T-mobile misli s onim "ocijenili korisnici" - Koji korisnici? Oni koji nikad nisu ni probali nešto drugo? Ne znaju da ima bolje?
Telit / Siemens M35 / Nokia 3510i / Sony Ericsson T630 / Siemens SX1 / Nokia N70 / Nokia N80 / Nokia N95 / Nokia 5610 XM / Nokia 6300 / Nokia 6301 / Nokia N97 mini / HTC Desire / iPhone 4 / HTC Sensation
Preduhitrio si meIzvorno postao afroman
Reklame su zakon, ima i sa Dzombom i Cervarom, predobro!
Testis unnus, testis nullus!
Vidiš, o tome nisam razmišljao, ali moglo bi biti. Tele ima crvenu boju. Ali ne vjerujem da su išli toliko u krajnost. Izgledalo bi kao TELE-fobija, od strane VIPa.
Zna li tko koja je ovo stvar u ovim "novim" Vipovim reklamama, za "glazbene" telefone, i kad ona ekipa sjedi u krug (tako nešto)?
Ne mislim na stvar Make me smile!
ne znam da li mislis na tu reklamu na koju i ja mislim, ali mozda je rijec o Nate James - Message (Messy Boys Mix)Izvorno postao SEguy
(gotta get up and dance, gotta get up and move...)
Izvorno postao pppprrrr
daaa, to je ta stvar! Fala stari!
Bookmarks