Ja sam samo izvadio memorijsku i opalio format, samo sreca imao sam backup kontakata
Kad je zavrishilo sve, samo sam vratio MMC, postavio one ikone programa na prava im mjesta, i opet upalio da su mi poruke pohranjene na MMC, i cim sam to upalio vratile se poruke![]()


Odgovori uz citat
Bookmarks