Ajde hvala bogu da netko zna, hvala zappan!
Ja na svoju kantu nemogu instalirat WinXp tj. mogu ali je preslaba za taj OS,a 2k nemam pri ruci!
Ali nema veze, jos jednom Hvala!
Pozdrav!![]()
Ajde hvala bogu da netko zna, hvala zappan!
Ja na svoju kantu nemogu instalirat WinXp tj. mogu ali je preslaba za taj OS,a 2k nemam pri ruci!
Ali nema veze, jos jednom Hvala!
Pozdrav!![]()
Bookmarks