Pa... imam barem jedan dobar razlog: kabel mi ne radi na tom kompu di mi je XP, tj. driveri me zezaju, ali to je druga priča...(možda uspijem instalirat te divere)
Ja bi htio pokrenut taj program , na Win98, ako se to ikako može?
Pa... imam barem jedan dobar razlog: kabel mi ne radi na tom kompu di mi je XP, tj. driveri me zezaju, ali to je druga priča...(možda uspijem instalirat te divere)
Ja bi htio pokrenut taj program , na Win98, ako se to ikako može?
Bookmarks