Dok ne prekinu sa tom akcijom...
Dok ne prekinu sa tom akcijom...
nece prekinuti.. jer ko ce onda kupovat kartice.Izvorno postao frish-KI
Da, kao što više nitko ne kupuje Simpa i VIP.me start pakete. Bože...
pa kupuje,ali na crnjaka.. u trgovini slabo.Izvorno postao frish-KI
No comment. Odustajem...
dobro otisli smo u offIzvorno postao frish-KI
ja mislim daje bolje uzeti 85kn pretplate dok se situacija ne ustali.
ovo sa krticama je ok ali samo sa financijske strane. vise ni tvoji najblizi ne bi znali koji ti je broj a 12 mobitela ne bih vukao sa sobom!! Dosao je racun zadovoljan sam!! Sluzba za korisnike i provijera racuna potrosnje je na razini male djece jadnica koja mi se javila je zbunjana ni sama ne zna za koji mjesec mi cita i koliko i sta koma ziva!!! To bi trebalo malo osuvremenit da se moze sa neta ili prek sms-a ili wapa ako ce ga jedan dan imat!!Izvorno postao megane1.9
pa kako ne bi znali? imas jedan stalni broj na koji te ljudi zovu a ti za pozivanje non stop mjenjas brojeve. jednostavno. i treba ti 2 mobitela za to.Izvorno postao jdabic1
i ovako imam dva moba a da ostanem samo na tele2 nebi islo jer ima problema na rubnim mjestima zagreba i po zagrebu tako da se vipa drzim do daljenjega!!!Izvorno postao megane1.9
Bookmarks