vidio sam to ali mi je glupa sama ideja da se ima symbian os
iskreno se nadam da prijasnje slike daju bar donekle stvaran prikaz nasljednika k750
vidio sam to ali mi je glupa sama ideja da se ima symbian os
iskreno se nadam da prijasnje slike daju bar donekle stvaran prikaz nasljednika k750
Vi vidite stvari i pitate zasto. Ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam zasto ne?
predobro je da bi bili istinito.
naslednik k750 nece biti symbian,to ce biti samo priblizavanje symbianu vizuelno,da bi se kasnije lakse uradila integracija symbiana,tj oni misle da ce se tako ljudi navici...
isto radi i nokia koja se sa S40v3 jako priblizila symbianu,naime ona zeli da od 2007 pravi samo symbian... uz mali deo telefona koji nisu symbian...
nadam se da ste shvatili.....
Zadnji uredio whiteboy : 17-01-2006 u 01:34
evo pravis slika naslednika k750
one ranije slike su slike w830,znaci ovaj gore fon je pravi naslednik k750![]()
![]()
![]()
pozdrav iz osuncanog Beograda....
Zadnji uredio sasha-SE : 17-01-2006 u 16:04
Ovaj koliko razaznajem ima i kameru sprijeda... 3G uređaj!
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
sad sam se razocarao
rade cu uzet w830 jer mi je puno bolji
ovo mi izgleda skroz bezveze
nije viso to ono pravo
Vi vidite stvari i pitate zasto. Ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam zasto ne?
Ja bih volio vidjeti još par fotografija pa bih se onda upustio u komentiranje. Međutim, moram kazati kako mi ovo izgleda (podsjeća me) na neki Siemens... ili možda ne?
I ja sam malo razoćaran. W 830 mi je puno ljepši.
PREDATOR
Vise mi izgleda kao nasljednik od V600, nego od K750.![]()
Istina, baš podsjeća na Siemens
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
meni se vise svidja ovaj,inace i w830 ce biti 3g samo sto nece imati prednju kameru![]()
Mislim, koja mu je onda svrha ako neće imati prednju kameru? Isto kao i 6630.Izvorno postao sasha-SE
Pa ne služi 3G samo za videopozive...
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
ne služi - primar može biti velika brzina prijenosa podataka ali velim da je slika
bila drugačija više ko on prva gore mutna
abdbda
po meni 3g prvenstveno sluzi za videopozive..
ako su ovo prave slike nisam bas siguran da ce k800 biti moj sljedeci mob...![]()
.....cute but psycho.....
stvarno izgleda kao siemens c75.
nikad ne gledajte izgled gledajte samo funkcijeosim ako niste neki fenseri
![]()
MOJ FOTO ALBUM http://picasaweb.google.com/simovic.aleksandar
ma da, rekao sam ja da izgleda kao neki Siemens, doduše pošto me njihovi telefoni ne interesiraju, nisam znao konkretno koji model...
Što se pak tiče izgleda, meni on nije navažniji, a kamoli da je presudan... stoga ću vidjeti. Istina, sada mi se nekako više sviđa onaj W810![]()
Mobitel mi izgleda totalno neudoban (Tipke su kao "vlasi kose" tanki...) , pretjeran i ružan... pa sad vi pričajte što hoćete...
Seriously?
nova slika hehehe
![]()
MOJ FOTO ALBUM http://picasaweb.google.com/simovic.aleksandar
Od kuda su fotke?
mobile-review.com ovaj sat na ruci mi je poznat,tj znam ciji je hehehe![]()
MOJ FOTO ALBUM http://picasaweb.google.com/simovic.aleksandar
Zašto slike ne mogu biti kvalitetnije, već su toliko mutne?
jbg ti spyshotovi se slikaju u zurbi...
MOJ FOTO ALBUM http://picasaweb.google.com/simovic.aleksandar
Kako mogu uzimati u ruku uređaje za koje se ne želi da slike izađu u javnost prije vremena? Malo mi je to strange...
Bookmarks