Razmisljam o kupnji printera i zamolio bi vas da mi pomognete u izboru.

Necu ga puno koristit, samo ponekad da isprintam neki tekst pa sam se odlucio na crno-bijeli. I sad posto laserski crno-bijeli printeri nisu toliko skupi(u odnosu na one u boji) najbolje bi mi bilo kupiti laserski crno-bijeli a ne neki ink-jet u boji, jel tako?

Malo sam trazio po internetu i bugu pa sam naisao na Lexmark e232...

http://www.acorncomputers.com/printe...ter_200394.asp

A evo sta su u bugu napisali:

21str/min
Trajanje tonera/bubnja 2500/30000 str
Cijena tonera/bubnja 599/493 kn
Cijena printera 872 kn

Vrlo je kvalitetan ispis teksta, ali fotografije malo zatamnjuje.

Pa sta mislite na ovaj, imate li neki drugi prijedlog...