Kod nas u Splitu su se bili smontirali u podrume onog cara, moram priznati da mi je promakla ona govornica, ostalo je bilo picikato, mada dečko koji mi je pokazivao MDA stvarno nije još savladao gradivo a ni u uređaju nije bilo SIM-a???