bio sam u cetvrtak na otvaranju...nazalost bilo je samo za VVO pa se nisam nikom niti javljao... aham, smjestaj je bio prekoputa
cool mi je govornica- probajte si poslati mail - dolazi se terra.es!
bio sam u cetvrtak na otvaranju...nazalost bilo je samo za VVO pa se nisam nikom niti javljao... aham, smjestaj je bio prekoputa
cool mi je govornica- probajte si poslati mail - dolazi se terra.es!
Bookmarks