Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 9 od 29 PrvaPrva ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 201 do 225 od 706
  1. #201
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hvar - Zadar
    Mobitel
    Samsung Galaxy S4
    Operater
    HT
    Godina
    49
    Postova
    491
    Bodovi
    15.822
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ima neki jadni signal u zadarskom zaleđu oko Murvice, ali stvarno nemam pojma odakle je. Možda je to samo tesitiranje bazne stanice.

  2. #202
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vjerojatno negdje iz samog Zadra ili mozda s nekog otoka....

  3. #203
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hvar - Zadar
    Mobitel
    Samsung Galaxy S4
    Operater
    HT
    Godina
    49
    Postova
    491
    Bodovi
    15.822
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao JBT
    Vjerojatno negdje iz samog Zadra ili mozda s nekog otoka....
    U Zadru nema nigdje Tele2 signala, a nevjerujem da ima i na obližnjem otočju.

    Ovo samo govori kako imaš krivu predlodžbu o pokrivenosti Hrvatske.

  4. #204
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne stavljaj mi rijeci u usta jer ja to nikad nisam rekao. A ti ako si uhvatio signal u okolici Zadra on sigurno onda ne ide s nebodera iz mog kvarta u ZG, znaci da je negdje tamo u blizini i ako si uhvatio slabasan signal, znaci da je sigurno negdje i jak...i sto je tu uopce sporno, ja nisam nista netocno rekao. Ta bazna stanica ne moze biti dalje od 15-ak km od mjesta gdje si uhvatio signal.
    Zadnji uredio JBT : 27-06-2006 u 12:17

  5. #205
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    2.794
    Bodovi
    48.501
    Nivo
    53
    Bodovi: 48.501, Nivo: 53
    Bodovi: 48.501, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo, ja im zamjeram što još nisu pokrili "javne zatvorene prostore". pod tim mislim bilo koji pothodnik u zagrebu, importane centar, zatvorena mjesta na fakultetima, dakle sve lokacije koje su u smislu riječi "pod zemljom". a ima ih podosta.

  6. #206
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zamjeram im i ja to, Importanne, Cinestar, Kaptol centar, itd...mislim da ce doci polako s povecavanjem gustoce baznih stanica. Znam da su jedino sredili Importanne galeriju jer u pocetku je tamo nestajalo signala, a sad ga ima dosta.

    Vecina tih objekata moze se pokriti izvana, postupno kako se povecava gustoca baznih stanica, Importanne se ipak mora pokrivati unutra, tj. potrebno je unutra stavit odasiljace. Ja se nadam da ce to ici jer prioritet su stanovi i otvoreni prostori, a tek se onda ide na te "bunkere".

    Trenutnih 40-ak baznih stanica u ZG ipak jos nije dovoljno za jaku pokrivenost zatvorenih prostora, treba ih jos barem toliko, a da ne kazem jos tri puta toliko

  7. #207
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    2.794
    Bodovi
    48.501
    Nivo
    53
    Bodovi: 48.501, Nivo: 53
    Bodovi: 48.501, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao JBT
    Zamjeram im i ja to, Importanne, Cinestar, Kaptol centar, itd...mislim da ce doci polako s povecavanjem gustoce baznih stanica. Znam da su jedino sredili Importanne galeriju jer u pocetku je tamo nestajalo signala, a sad ga ima dosta.

    Vecina tih objekata moze se pokriti izvana, postupno kako se povecava gustoca baznih stanica, Importanne se ipak mora pokrivati unutra, tj. potrebno je unutra stavit odasiljace. Ja se nadam da ce to ici jer prioritet su stanovi i otvoreni prostori, a tek se onda ide na te "bunkere".

    Trenutnih 40-ak baznih stanica u ZG ipak jos nije dovoljno za jaku pokrivenost zatvorenih prostora, treba ih jos barem toliko, a da ne kazem jos tri puta toliko
    e, da, to sam, i mislio, te "bunkere". no dobro, ako ti tako kažeš, vjerujem da je tako, znam da to sve nije tako jednostavno, al već bi bilo i vrijeme pokrti i ta zatvorena, al svejedno frekventna područja.

  8. #208
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da, vrijeme je, pogotovo za Importanne centar jer tamo je stvarno velika frekvencija ljudi. Ima signala samo u jednom dijelu, i to oko onog ducana s mobitelima koji je Tele2 partner.

  9. #209
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    2.794
    Bodovi
    48.501
    Nivo
    53
    Bodovi: 48.501, Nivo: 53
    Bodovi: 48.501, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao JBT
    Da, vrijeme je, pogotovo za Importanne centar jer tamo je stvarno velika frekvencija ljudi. Ima signala samo u jednom dijelu, i to oko onog ducana s mobitelima koji je Tele2 partner.
    e nemoš vjerovat.... ovo nisam znao........ dobri su, dobri........

  10. #210
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haha, da, taj ducan ti je tamo skroz na kraju, jedan od 2 ducana s mobovima u Importanneu i oko njega ima signala, a cak se i bazna stanica vidi, stoji na zidu, iznad izloga.

  11. #211
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    May 2003
    Postova
    573
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kao što sam već napisao; ja uopće nemam signala s Tele2 u cijelom Zagrebu. Kao da je lockan kad sam tamo - jednostavno piše: SOS Calls Only. Čim izađem iz Zg (naplatne kućice) - signal se vrati.. I kad idem u Zg obavezno moram imati 2 telefona.. Ne znam da li je itko imao isti problem.

  12. #212
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Nov 2005
    Mobitel
    SE J10 Elm
    Operater
    Tele2
    Godina
    41
    Postova
    239
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ::wrangler::
    Kao što sam već napisao; ja uopće nemam signala s Tele2 u cijelom Zagrebu. Kao da je lockan kad sam tamo - jednostavno piše: SOS Calls Only. Čim izađem iz Zg (naplatne kućice) - signal se vrati.. I kad idem u Zg obavezno moram imati 2 telefona.. Ne znam da li je itko imao isti problem.
    Pa jesi probao rucno trazit signal? Meni se to desavalo kad bi namjestila da sam automatski trazi signal, onda se stalno nesto bunio, nije bilo ni Vipa ni Tele 2 kak treba, ali kad sam stavila na rucno, onda bi u Zg-u rucno nasla Tele signal, a doma Vipov i bilo je sve ok.

    Edit: Sad tek vidjeh post u drugom threadu da si probao...pa ocito nije u tome problem...

  13. #213
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hvar - Zadar
    Mobitel
    Samsung Galaxy S4
    Operater
    HT
    Godina
    49
    Postova
    491
    Bodovi
    15.822
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gdje van Zagreba prestaje TELE2 signal? A da se može uključiti VIPov? Ima li rupa?

  14. #214
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Nov 2005
    Operater
    Tele2
    Postova
    239
    Bodovi
    7.064
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    na primjeru autoceste ZG-KA, Tele2 signal nestaje negdje na 12, 13 km, a prebaciti na VIP mozes nekoliko kilometara prije, mislim cak na 5-om, 6-om

  15. #215
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Na istocnoj strani prestaje nekih 5-10 km od naplatnih kucica, a na VIP se moze prebacit vec na kucicama.

  16. #216
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    okolica BJ
    Mobitel
    neki stari
    Operater
    BonBon
    Godina
    43
    Postova
    1.372
    Bodovi
    15.084
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.084, Nivo: 29
    Bodovi: 15.084, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    neznam jel je vec netko postao o tome..evo danas prvi put primjetih da mi se u BJ spaja na tele2..ne stalno izmjenjuju se tele2 i vip!!

  17. #217
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hvar - Zadar
    Mobitel
    Samsung Galaxy S4
    Operater
    HT
    Godina
    49
    Postova
    491
    Bodovi
    15.822
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao jdabic1
    neznam jel je vec netko postao o tome..evo danas prvi put primjetih da mi se u BJ spaja na tele2..ne stalno izmjenjuju se tele2 i vip!!
    Vjerovatno su uključili neku baznu stanicu, ali nisi dovoljno blizu za stabila TELE2 signal. Prošetaj pa vidi gdje ti je bolji signal (mislim u kojem dijelu grada)!
    PS: Lijep je to grad.

  18. #218
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Mobitel
    SE W20i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    654
    Bodovi
    10.172
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    U Karlovcu još nema signala.

  19. #219
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    May 2003
    Postova
    573
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MEne jedino užasno UŽASNo živcita što mi pod mrežom stoji HR VIP, a ne TELE2

  20. #220
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    26.050
    Nivo
    39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sinoc ili jutros su ukljuci u Slav.Brodu baznu stanicu.Iako je u centru grada slab signal, dvije crtice :-(

  21. #221
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Di si tocno, znam da je odasiljac na "Milovićki", sad ovisi, mislim da su bolje pokriveni rubni dijelovi.

  22. #222
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Nov 2005
    Operater
    Tele2
    Postova
    239
    Bodovi
    7.064
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sto se tice Sibensko-kninske zupanije, nove bazne stanice, osim na objektu OIV-a u Primostenu, vec su neko vrijeme postavljeni i na OIV-ovim objektima Martinska i Subicevac u Sibeniku. Moze li tko potvrditi da li su te bazne stanice u funkciji

  23. #223
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hvar - Zadar
    Mobitel
    Samsung Galaxy S4
    Operater
    HT
    Godina
    49
    Postova
    491
    Bodovi
    15.822
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pppprrrr
    sto se tice Sibensko-kninske zupanije, nove bazne stanice, osim na objektu OIV-a u Primostenu, vec su neko vrijeme postavljeni i na OIV-ovim objektima Martinska i Subicevac u Sibeniku. Moze li tko potvrditi da li su te bazne stanice u funkciji
    Potvrđujem!
    Iako su iz primoštenske općine zaprijetili da će precvikat kablove za dovod struje za objekt OiV gdje imaju stanice svi operateri zbog ne plaćanja računa.

  24. #224
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    652
    Bodovi
    13.485
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "Tele2 signalom pokrivamo cijelu Hrvatsku" stoji u reklami za Tele2 proizvode koji se emitiraju na TV-u ????? Jel to moguće? Ili pod Tele2 podrazumijevaju i VIP-ov signal ??? To bi onda bila čista laž ....
    Nije ovo za mene ...

  25. #225
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jel imaju signal po cijeloj državi? Imaju! Je li važno je li ide prek njihovih baznih stanica ili preko VIP-ovih? Nije! To je stavljeno da bi laici bili upućeni u to da Tele2 mogu koristiti u cijeloj državi...


 
+ Odgovori na temu
Stranica 9 od 29 PrvaPrva ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Tele2 nagradna igra, istina ili laz?
    By m... in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 20-06-2006, 10:30
  2. Sagem My Z55, radi li na tele2?
    By turando in forum Sagem
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 15-01-2006, 22:35
  3. Tele2 priznao problem sa SMS-om
    By sms freak in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 02-11-2005, 00:32
  4. Odgovora: 48
    Posljednji post: 28-06-2005, 14:48

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove