Vjerojatno negdje iz samog Zadra ili mozda s nekog otoka....
Ima neki jadni signal u zadarskom zaleđu oko Murvice, ali stvarno nemam pojma odakle je. Možda je to samo tesitiranje bazne stanice.
Vjerojatno negdje iz samog Zadra ili mozda s nekog otoka....
U Zadru nema nigdje Tele2 signala, a nevjerujem da ima i na obližnjem otočju.Izvorno postao JBT
Ovo samo govori kako imaš krivu predlodžbu o pokrivenosti Hrvatske.
Ne stavljaj mi rijeci u usta jer ja to nikad nisam rekao. A ti ako si uhvatio signal u okolici Zadra on sigurno onda ne ide s nebodera iz mog kvarta u ZG, znaci da je negdje tamo u blizini i ako si uhvatio slabasan signal, znaci da je sigurno negdje i jak...i sto je tu uopce sporno, ja nisam nista netocno rekao. Ta bazna stanica ne moze biti dalje od 15-ak km od mjesta gdje si uhvatio signal.
Zadnji uredio JBT : 27-06-2006 u 12:17
evo, ja im zamjeram što još nisu pokrili "javne zatvorene prostore". pod tim mislim bilo koji pothodnik u zagrebu, importane centar, zatvorena mjesta na fakultetima, dakle sve lokacije koje su u smislu riječi "pod zemljom". a ima ih podosta.
Zamjeram im i ja to, Importanne, Cinestar, Kaptol centar, itd...mislim da ce doci polako s povecavanjem gustoce baznih stanica. Znam da su jedino sredili Importanne galeriju jer u pocetku je tamo nestajalo signala, a sad ga ima dosta.
Vecina tih objekata moze se pokriti izvana, postupno kako se povecava gustoca baznih stanica, Importanne se ipak mora pokrivati unutra, tj. potrebno je unutra stavit odasiljace. Ja se nadam da ce to ici jer prioritet su stanovi i otvoreni prostori, a tek se onda ide na te "bunkere".
Trenutnih 40-ak baznih stanica u ZG ipak jos nije dovoljno za jaku pokrivenost zatvorenih prostora, treba ih jos barem toliko, a da ne kazem jos tri puta toliko![]()
e, da, to sam, i mislio, te "bunkere". no dobro, ako ti tako kažeš, vjerujem da je tako, znam da to sve nije tako jednostavno, al već bi bilo i vrijeme pokrti i ta zatvorena, al svejedno frekventna područja.Izvorno postao JBT
Da, vrijeme je, pogotovo za Importanne centar jer tamo je stvarno velika frekvencija ljudi. Ima signala samo u jednom dijelu, i to oko onog ducana s mobitelima koji je Tele2 partner.
e nemoš vjerovat.... ovo nisam znao........ dobri su, dobri........Izvorno postao JBT
Haha, da, taj ducan ti je tamo skroz na kraju, jedan od 2 ducana s mobovima u Importanneu i oko njega ima signala, a cak se i bazna stanica vidi, stoji na zidu, iznad izloga.
Kao što sam već napisao; ja uopće nemam signala s Tele2 u cijelom Zagrebu. Kao da je lockan kad sam tamo - jednostavno piše: SOS Calls Only. Čim izađem iz Zg (naplatne kućice) - signal se vrati.. I kad idem u Zg obavezno moram imati 2 telefona.. Ne znam da li je itko imao isti problem.
Pa jesi probao rucno trazit signal? Meni se to desavalo kad bi namjestila da sam automatski trazi signal, onda se stalno nesto bunio, nije bilo ni Vipa ni Tele 2 kak treba, ali kad sam stavila na rucno, onda bi u Zg-u rucno nasla Tele signal, a doma Vipov i bilo je sve ok.Izvorno postao ::wrangler::
Edit: Sad tek vidjeh post u drugom threadu da si probao...pa ocito nije u tome problem...
Gdje van Zagreba prestaje TELE2 signal? A da se može uključiti VIPov? Ima li rupa?
na primjeru autoceste ZG-KA, Tele2 signal nestaje negdje na 12, 13 km, a prebaciti na VIP mozes nekoliko kilometara prije, mislim cak na 5-om, 6-om
Na istocnoj strani prestaje nekih 5-10 km od naplatnih kucica, a na VIP se moze prebacit vec na kucicama.
neznam jel je vec netko postao o tome..evo danas prvi put primjetih da mi se u BJ spaja na tele2..ne stalno izmjenjuju se tele2 i vip!!
Vjerovatno su uključili neku baznu stanicu, ali nisi dovoljno blizu za stabila TELE2 signal. Prošetaj pa vidi gdje ti je bolji signal (mislim u kojem dijelu grada)!Izvorno postao jdabic1
PS: Lijep je to grad.
U Karlovcu još nema signala.
MEne jedino užasno UŽASNo živcita što mi pod mrežom stoji HR VIP, a ne TELE2![]()
Sinoc ili jutros su ukljuci u Slav.Brodu baznu stanicu.Iako je u centru grada slab signal, dvije crtice :-(
Di si tocno, znam da je odasiljac na "Milovićki", sad ovisi, mislim da su bolje pokriveni rubni dijelovi.
sto se tice Sibensko-kninske zupanije, nove bazne stanice, osim na objektu OIV-a u Primostenu, vec su neko vrijeme postavljeni i na OIV-ovim objektima Martinska i Subicevac u Sibeniku. Moze li tko potvrditi da li su te bazne stanice u funkciji![]()
Potvrđujem!Izvorno postao pppprrrr
Iako su iz primoštenske općine zaprijetili da će precvikat kablove za dovod struje za objekt OiV gdje imaju stanice svi operateri zbog ne plaćanja računa.
"Tele2 signalom pokrivamo cijelu Hrvatsku" stoji u reklami za Tele2 proizvode koji se emitiraju na TV-u ????? Jel to moguće? Ili pod Tele2 podrazumijevaju i VIP-ov signal ??? To bi onda bila čista laž ....
Nije ovo za mene ...
Jel imaju signal po cijeloj državi? Imaju! Je li važno je li ide prek njihovih baznih stanica ili preko VIP-ovih? Nije! To je stavljeno da bi laici bili upućeni u to da Tele2 mogu koristiti u cijeloj državi...
Bookmarks