Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 8 od 29 PrvaPrva ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 176 do 200 od 706
  1. #176
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.126
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mateob
    Evo u današnjim novinama uz reklamu o 50% mukte piše i slogan Tele2 signalom pokrivamo cijelu Hrvatsku. Prije nekoliko dana bila je vijest o ugovoru između Tele2 i Ericsson Nikole Tesle koja će im raditi na pokrivanju s baznim stanicama i održavanju sustava. Izgleda da polako ali sigurno napreduju!!!
    to sam i ja gledao - onako na letku u dnu je napisano ponosno .

  2. #177
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao revo
    u mojoj seledri od grada jos nema signala od tele2...tako da je to laz o porivanju hrvatske...a mozda su oni mislili na roaming od vipa....
    a sto se tice nikole t...je potpisali su neke ugovore nedavno...ali tamo ej pisalo da ce tele2 signalom(ne roamingom sa vipom) do kraja godine pokriti hr...mislim da lazu...ili su nepopravljivi optimisti...
    Ma normalno da misle na vipov roaming. Neki ljudi misle da tele2 ima signala samo di su postavili svoje bazne stanice. Znam jedan slučaj di mi je frend reko da ne ide na tele2 jer još nisu pokrili njegovo selo. Onda sam mu objasnio pa je prešao.

  3. #178
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ugovor s Ericssonom je prvotno potpisan za izgradnju UMTS mreze, a prije 7 dana su potpisali novi ugovor, onaj o izgradnji i odrzavanju kompletne Tele2 mreze. To sto pise da pokrivaju, moze se shvatiti na 2 nacina, ili da su u tijeku pokrivanja pa je ono pokrivamo nesvrseno vrijeme ili misle na pokrivenost preko VIP-a.

    U novim ugovorima ne pise nikakav vremenski rok pokrivanja, pisalo je samo da ce Tele2 oko Nove godine ponuditi UMTS uslugu, vjerojatno ce se prvotno raditi o nekoj simbolicnoj pokrivenosti 3 G signalom.

  4. #179
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hvar - Zadar
    Mobitel
    Samsung Galaxy S4
    Operater
    HT
    Godina
    49
    Postova
    491
    Bodovi
    15.822
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=JBT]To sto pise da pokrivaju, moze se shvatiti na 2 nacina, ili da su u tijeku pokrivanja pa je ono pokrivamo nesvrseno vrijeme ili misle na pokrivenost preko VIP-a.
    QUOTE]
    Nemože se rečenica "Tele2 signalom pokrivamo cijelu Hrvatsku" shvatiti na 2 načina, tako da sigurno ne misle na pokrivenost preko VIP-a. To nije "Tele2 signal!

  5. #180
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=mateob]
    = Citat = Izvorno postao JBT
    To sto pise da pokrivaju, moze se shvatiti na 2 nacina, ili da su u tijeku pokrivanja pa je ono pokrivamo nesvrseno vrijeme ili misle na pokrivenost preko VIP-a.
    QUOTE]
    Nemože se rečenica "Tele2 signalom pokrivamo cijelu Hrvatsku" shvatiti na 2 načina, tako da sigurno ne misle na pokrivenost preko VIP-a. To nije "Tele2 signal!
    Ali se može shvatiti na način da pokrivaju cijelu hrvatsku tele2 signalom, tj. da još nije pokrivena, ali će je pokrit.

  6. #181
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa ako če Umts oko nove godine,kad če MMS za godinu dana,posli umts,kad če jel netko zvao?

  7. #182
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao web
    pa ako če Umts oko nove godine,kad če MMS za godinu dana,posli umts,kad če jel netko zvao?
    Sve kaj će ti reći u službi za korisnike je uskoro...

  8. #183
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nema UMTS veze s GPRS-om i MMS-om, UMTS je treca generacija, a GPRS i MMS druga gen. mobilne teelfonije.

  9. #184
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    663
    Bodovi
    10.785
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=ojpi]
    = Citat = Izvorno postao mateob

    Ali se može shvatiti na način da pokrivaju cijelu hrvatsku tele2 signalom, tj. da još nije pokrivena, ali će je pokrit.
    ..aj ojpi daj pomozi mi da shvatim oviu tvoju recenicu....

  10. #185
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Napisali su to o pokrivanju signalom cijele Hrvatske iz razloga zato što ljudi većinom misle da Tele2 ima signal u nekoliko većih gradova, a da ga se drugdje ne može naći... Nije da sad oni bacaju pijesak u oči i lažu nam o signalu, jer koga briga da li se oni koriste vlastitom mrežom ili pak tuđom: pokrivenost imaju na području cijele države i to je jedino važno...

  11. #186
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Mobitel
    Samsung S8+
    Operater
    T-mobile
    Postova
    476
    Bodovi
    12.409
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.409, Nivo: 26
    Bodovi: 12.409, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo pred neko vrijeme sam ovdje sipao zuc jer sam uzeo tele samo radi razgovora s mukte brojem i onda otkiro da Mlinovi u Zgb. nisu uopce ili su katastrofalno lose pokriveni....

    Uglavnom evo proslo je neko vrijeme (vrlo kratko) i dosao signal ... Sad sam sretan Telac

  12. #187
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hvar - Zadar
    Mobitel
    Samsung Galaxy S4
    Operater
    HT
    Godina
    49
    Postova
    491
    Bodovi
    15.822
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao JBT
    Primijetio sam 2 nove bazne stanice u centru Zagreba, jedna je u Petrinjskoj, na zgradi porezne uprave (krizanje s Boskovicevom), a druga u Vlaškoj, na Hotelu Jadran, kraj Importanne galerije.
    Kako znaš da su to baš bazne stanice Tele2? Kako izgledaju, po čemu se razlikuju od Vipovih i T-mobilovih???

  13. #188
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Trogir...
    Mobitel
    P1i...
    Operater
    T-mobile...
    Godina
    37
    Postova
    148
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mateob
    Kako znaš da su to baš bazne stanice Tele2? Kako izgledaju, po čemu se razlikuju od Vipovih i T-mobilovih???
    da i mene zanima....!!!!
    Ula la, jupi je, život mi gre na boje o kako son oplovi koko škoja jabuke...

  14. #189
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sve nase mreze koriste razlicite tipove baznih stanica. Tele 2 koristi uglavnom neke manje. I dok T Mobile i VIP svugdje imaju dvostruke antene dok je u sredini ona uska za UMTS, Tele2 stavlja jednostruke antene, a odmah uz antenu za 2G obicno montiraju onu manju za UMTS.

    Uglavnom kad malo bolje promotris vrlo je lako skuzit o cijoj se baznoj stanici radi.

  15. #190
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo malo friških vijesti. Tele2 je potvrdio da ima više od 200 000 korisnika i da je hrvatska uz rusiju najatraktivnije mobilno tržište izvan eu, ali se isto tako požalio da im treba 6 mjeseci da dobiju dozvolu za postavljanje bazne stanice, a to bi zapravo trebalo biti riješeno u roku od 30 dana. Pa sad ti poštuj rokove
    http://www.vjesnik.hr/html/2006/06/0....asp?r=gos&c=4

  16. #191
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2005
    Lokacija
    D. Stubica
    Mobitel
    HTC Wildfire,Sa SGH P510
    Operater
    Tele2 , vip
    Postova
    523
    Bodovi
    8.723
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.723, Nivo: 22
    Bodovi: 8.723, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja sam jucer vidio reklamu od telca u kojoj se prica da je cijela hrvatska pokrivena tele2 signalom. kod mene(D. Stubica) jos uvijek vlada roaming. jel vidio jos netko kaj slicnog? i neznam dal je netko primjetio da je na utakmici hrv-spa, na onim reklamama uz aut liniju, isto pisalo tele2 pokriva cijelu hrv signalom

  17. #192
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hvar - Zadar
    Mobitel
    Samsung Galaxy S4
    Operater
    HT
    Godina
    49
    Postova
    491
    Bodovi
    15.822
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ExCenTric
    ja sam jucer vidio reklamu od telca u kojoj se prica da je cijela hrvatska pokrivena tele2 signalom. kod mene(D. Stubica) jos uvijek vlada roaming. jel vidio jos netko kaj slicnog? i neznam dal je netko primjetio da je na utakmici hrv-spa, na onim reklamama uz aut liniju, isto pisalo tele2 pokriva cijelu hrv signalom
    To je bila lokalna reklama za Švicarsku, tamo TELE2 ima koncesiju za fiksnog operatera.

  18. #193
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2005
    Lokacija
    D. Stubica
    Mobitel
    HTC Wildfire,Sa SGH P510
    Operater
    Tele2 , vip
    Postova
    523
    Bodovi
    8.723
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.723, Nivo: 22
    Bodovi: 8.723, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ok. a kaj je onda s ovom reklamom? pa nisam valjda samo ja to videl

  19. #194
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    To je bila reklama za Hrvatsku, a ne za Svicarsku i vrtila se cijelo vrijeme. Tele2 je taj slogan smislio kako ne bi ljudi mislili da npr. u Gospiću ne mogu koristit Tele2 jer nema svog signala. To je zapravo samo trik da ne bi odbili korisnike iz gradova koji nisu pokriveni Tele2 signalom, ali Tele2 radi preko nacionalnog roaminga.

    Njihovi problemi s dobivanjem dozvola su vec poznati, puno je teze sada dobit dozvolu nego 2000. Primjerice, bazna stanica u Sl. Brodu stavljena je u sijecnju, ali jos nije u funkciji jer nema dozvolu koja je obecana od strane Agencije, ali jos nije izdana. Na istom se mjestu nalaze i stanice VIP-a i TM-a koje uredno rade vec par godina.

    Hrvatsko trziste je monopolizirano i korumpirano, HT stalno radi sabotaze Optimi i H1, a slicne stvari rade i na mobilnom trzistu iako u manjoj mjeri.
    Zadnji uredio JBT : 09-06-2006 u 10:37

  20. #195
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma već smo to objasnili. Stavljaju na reklame tu rečenicu da bi ljudi znali da mogu Teletov signal pronaći svudgje u Hrvatskoj, obzirom da još većina misli da je to mala mreža koja radi samo u većim gradovima Hrvatske...

  21. #196
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Nov 2005
    Operater
    Tele2
    Postova
    239
    Bodovi
    7.064
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nova bazna stanica postavlja se na podrucju novog zagreba - sopot (na crvenoj poslovnoj zgradi gdje su atlantic trade, dhl i microsoft)

  22. #197
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne na toj zgradi, nego na neboderu do. Inace, primijetio sam jos jednu novu, blizu Tresnjevackog placa.

  23. #198
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Nov 2005
    Operater
    Tele2
    Postova
    239
    Bodovi
    7.064
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Više od 500 građana potpisalo je peticiju protiv nastavka gradnje baznog odašiljača Tele 2 na krovu stambene zgrade u Ulici žrtava rata 20 u Kaštel Starome, objavio je Vecernji List.

    ti gradjani nisu se ocito znali buniti kad su t-mobile i VIP postavljali svoje odasiljace, a s druge strane, prvi ce kukati sto nemaju signala. takodjer, t-mobile ima svoje bazne stanice doslovno svakih par stotina metara pa se nitko ni ne pita o zracenju tih.
    sto se tice stetnog utjecaja, mislim da je suvislo ulaziti u daljnje rasprave, jer je tog vec bilo ovdje.

  24. #199
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hvar - Zadar
    Mobitel
    Samsung Galaxy S4
    Operater
    HT
    Godina
    49
    Postova
    491
    Bodovi
    15.822
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pokriveno je područje od Trogira(sjeverno) do Marine uz more. Ne baš dobar signal: dvije do tri crtice!!!!!!!

  25. #200
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cisto za informaciju, ukljucena je bazna stanica u Sopotu-ZG tako da je sad odlican signal u tom kvartu te u dijelu Utrine, Dugava, Sigeta i Sredisca. Konacno su popunili tu "rupu" koju su imali izmedju INE i Utrine. No, jos oni imaju posla u Novom Zagrebu, slabiji signal je u dijelu Slobostine, Sredisca, Sigeta i Trnskog. Odlican signal imaju Utrina, Sopot, Kajzerica, Zaprudje, Dugave i Travno.


 
+ Odgovori na temu
Stranica 8 od 29 PrvaPrva ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Tele2 nagradna igra, istina ili laz?
    By m... in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 20-06-2006, 10:30
  2. Sagem My Z55, radi li na tele2?
    By turando in forum Sagem
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 15-01-2006, 22:35
  3. Tele2 priznao problem sa SMS-om
    By sms freak in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 02-11-2005, 00:32
  4. Odgovora: 48
    Posljednji post: 28-06-2005, 14:48

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove