I novost od danas jest da se Tele2 korisnici mogu spojiti na HT 3G mrežu. Mobitel mi HT 3G prepoznaje kao matičnu mrežu, ne prikazuje me kao da sam u roamingu (kao na 2G mreži) i dozvoljava internet promet bez da sam omogućio internet u roamingu.
Prosto mi žao HT korisnika sada, 3G mreža im je i sa samim HT i bonbon korisnicima slaba, još sada kada i Tele2 korisnici mogu koristiti data promet na HTu... Bit će mnogo više tišina u razgovorima, sporiji internet...


Odgovori uz citat
čak sam se mislio i prebaciti kod njih, ali ove brzine mi ne obećavaju.
U surfanju kao i u korištenju aplikaicja nema nikakvih problema ni "kočenja". 
Bookmarks