Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 16 od 16 PrvaPrva ... 6 12 13 14 15 16
Prikazujem rezultate 376 do 400 od 706

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2007
    Mobitel
    Motorola Moto G3
    Operater
    vip/bonbon
    Postova
    542
    Bodovi
    20.047
    Nivo
    34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I novost od danas jest da se Tele2 korisnici mogu spojiti na HT 3G mrežu. Mobitel mi HT 3G prepoznaje kao matičnu mrežu, ne prikazuje me kao da sam u roamingu (kao na 2G mreži) i dozvoljava internet promet bez da sam omogućio internet u roamingu.
    Prosto mi žao HT korisnika sada, 3G mreža im je i sa samim HT i bonbon korisnicima slaba, još sada kada i Tele2 korisnici mogu koristiti data promet na HTu... Bit će mnogo više tišina u razgovorima, sporiji internet...

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    HRV
    Mobitel
    Samsung
    Operater
    T-mobile
    Postova
    19
    Bodovi
    5.026
    Nivo
    16
    Bodovi: 5.026, Nivo: 16
    Bodovi: 5.026, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    brži je net od danas.duplo

  3. #3
    Pravi forumaš Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2015
    Postova
    143
    Bodovi
    1.700
    Nivo
    9
    Bodovi: 1.700, Nivo: 9
    Bodovi: 1.700, Nivo: 9
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Brži je sigurno
    I po speedtestu mi je brži
    Zadnji uredio Android-split : 15-12-2015 u 23:51

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Okolica Valpova
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8 64GB
    Operater
    tomato
    Godina
    34
    Postova
    861
    Bodovi
    29.415
    Nivo
    41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kod mene nista.
    Mogu se spojiti na Tmobile 3G,ali i to je jadno
    Moj Youtube kanal --> Gameplay Croatia

  5. #5
    Forumaš Postignuća:
    100 Experience Points31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2015
    Postova
    16
    Bodovi
    141
    Nivo
    1
    Bodovi: 141, Nivo: 1
    Bodovi: 141, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 91,0%
    Ukupna aktivnost: 91,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tele2 završio s nadogradnjom 3G mreže, podatkovnom uslugom sada pokriva 97% stanovništva

    Nakon devet mjeseci intenzivnih radova na infrastrukturi, Tele2 je završio nedavno najavljenu nadogradnju svoje 3G mreže, čime je postigao 99-postotnu pokrivenost stanovništva glasovnom i 97% podatkovnom uslugom. Istovremeno je 98% autocesta pokriveno glasovnom i podatkovnom uslugom.

    U Tele2 nadalje ističu kako već rade na 4G infrastrukturi i da puštanje mreže u rad planiraju za kraj prvog kvartala 2016. godine.

  6. 'Hvala' kažu:


  7. #6
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran100 Experience Points5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Mobitel
    Lumia 640 LTE
    Operater
    TELE2
    Postova
    202
    Bodovi
    7.502
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.502, Nivo: 20
    Bodovi: 7.502, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sve je to ok, ali prema njihovoj aktualnoj karti pokrivenosti još je uvijek previše područja na kojima nemaju nikakav vlastiti signal. Tu još nisu na razini VIP-a i HT-a.

  8. #7
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    41
    Bodovi
    3.148
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.148, Nivo: 13
    Bodovi: 3.148, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Toninjo Pregledaj post
    Sve je to ok, ali prema njihovoj aktualnoj karti pokrivenosti još je uvijek previše područja na kojima nemaju nikakav vlastiti signal. Tu još nisu na razini VIP-a i HT-a.
    Tako je. Tele 2 je samo nadogradio svoje postoječe odašiljače sa Huawei opremom,koja je 4G,no softverski limitirana na 3G+,no jednostavno preko programa puste 4G kad to žele. Koliko znam,još nisu krenuli u gradnju novih baznih postaja. Navodno je u planu 120 novih baznih postaja. A kada,neznam.

  9. #8
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Operater
    Tele2, Vip
    Postova
    158
    Bodovi
    6.742
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.742, Nivo: 19
    Bodovi: 6.742, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oni su povezali 3G bazne stanice T Mobilea sa svojima tako da, ako sam dobro shvatio, net ide stalno, nije potrebno u mobitelu uključivati opciju interneta u roamingu. Tako su i postigli tu 3G pokrivenost o kojoj govore, nigdje ne navode preko čijih odašiljača to ide. Mislim da onu kartu još trebaju ažurirati, u načelu, solidno je to pokriveno čak i njihovim signalom. Imajte na umu da one rupe po Papuku i Velebitu postoje i kod druga dva operatora. Jasno, nedostaje im još baznih stanica izvan gradova i po cestama, tako je već godinama.

    Inače, 3G su prebacili na 900 MHZ svuda pa su tako dobili i jači signal. 2G je stavljen na 1800 MHZ. U Zagrebu im je, primjerice, 3G sada jači u većini grada nego kod HT-a i VIP-a jer ide na nižoj frekvenciji.

  10. #9
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2007
    Mobitel
    Motorola Moto G3
    Operater
    vip/bonbon
    Postova
    542
    Bodovi
    20.047
    Nivo
    34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao jahu Pregledaj post
    Inače, 3G su prebacili na 900 MHZ svuda pa su tako dobili i jači signal. 2G je stavljen na 1800 MHZ. U Zagrebu im je, primjerice, 3G sada jači u većini grada nego kod HT-a i VIP-a jer ide na nižoj frekvenciji.
    I zato im je i brzina mizerna. Trebali su 2100 staviti u urbane krajeve, a 900 koristiti za ruralne. Džaba full signal kada je download samo 2 Mbps kako ljudi stavljaju slike sa speed testova.

  11. #10
    Forumaš Postignuća:
    100 Experience Points31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2015
    Postova
    16
    Bodovi
    141
    Nivo
    1
    Bodovi: 141, Nivo: 1
    Bodovi: 141, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 91,0%
    Ukupna aktivnost: 91,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Toninjo Pregledaj post
    Sve je to ok, ali prema njihovoj aktualnoj karti pokrivenosti još je uvijek previše područja na kojima nemaju nikakav vlastiti signal. Tu još nisu na razini VIP-a i HT-a.
    Istina. Treba im vremena da dođu do razine VIP-a i HT-a, mladi su još, a nije ni jeftino graditi vlastitu infrastrukturu

  12. #11
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2007
    Mobitel
    Motorola Moto G3
    Operater
    vip/bonbon
    Postova
    542
    Bodovi
    20.047
    Nivo
    34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @RAUL I sam kažeš - u roamingu. Iako to nema utjecaja na tebe kako koristiš mobitel, ipak je roaming.
    Uložili su tolike novce u infrastrukturu, a mogu se pohvaliti samo ok pokrivenošću, no ne i brzinom. Naravno sada s roamingom ne bi trebalo biti problema sa signalom, jer mobitel HT prepoznaje kao matičnu mrežu što je dobro.
    Samo neka ne stanu tu sa nadogradnjom mreže, ima tu još posla.

    Ako nekoga tješi, eno Vip se bori sa svojom 4G mrežom također. Ima na vipovom forumu tema usporedbe LTE brzina u Slavoniji sa Vipom i HTom. HT ubedljivo vodi u brzinama, a i u pokrivenosti.
    Zadnji uredio moba2007 : 18-12-2015 u 16:18

  13. #12
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2007
    Mobitel
    Motorola Moto G3
    Operater
    vip/bonbon
    Postova
    542
    Bodovi
    20.047
    Nivo
    34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovo je ok. Ma neki dan sam im gledao facebook komentare i ljudi stavljali slike čak i sa 0.2 Mbps na HSPA+ mreži. Naravno tamo ih ljudi pljuju i za najmanju sitnicu, ali opet...
    Ovo sa 3G roamingom je super vijest, imaš signal skoro svugdje, ali opet sam očekivao da će se toliki radovi odraziti na kvalitetu njihove mreže malo bolje.
    Ništa ja nemam protiv Tele2 čak sam se mislio i prebaciti kod njih, ali ove brzine mi ne obećavaju.

  14. #13
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Operater
    Tele2, Vip
    Postova
    158
    Bodovi
    6.742
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.742, Nivo: 19
    Bodovi: 6.742, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa recimo da su dosta promjenjive, ali za razliku od ranije, sad barem prebaci preko 3 megabita U surfanju kao i u korištenju aplikaicja nema nikakvih problema ni "kočenja".

    Nadam se da im 4G neće biti sporiji od Vipovog

  15. 'Hvala' kažu:


  16. #14
    SMSator Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    LG L90 Dual
    Operater
    vip TELE2
    Godina
    45
    Postova
    3.134
    Bodovi
    68.694
    Nivo
    63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs up

    Svaka čast stabilnosti Tele2 mreže,u sobi imam jednu (1) crticu signala od 7 na 6510 i cura me nazove,taman sam mislio da se prebacio na VIP jer nije bilo nikakvog prekidanja u razgovoru i zvuk je bio(standardno za 1800MHz mrežu) odličan.Završim razgovor,pogledam na ekran a ono ona jedna crtica i TELE2 logo još uvijek stoje.Wow!

  17. #15
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    SOTIN/VU
    Mobitel
    SONY ERICSSON W200i
    Operater
    TELE2
    Postova
    85
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eto vidim niko nije pisao da je i sami istok lijepe naše pokriven TELE2 signalom, eto dolazim baš iz Iloka i mogu reći da je signal solidan. Mislio sam da nisu išli dalje od Vukovara ali eto ipak jesu,super. Uglavnom i Ilok ima signala TELE2. Signal se odmah izgubi tj. prebaci se na VIP na potezu onih sela od Šarengrada,Mohova, Opatovca pa kad se približiš Sotinu(grad Vukovar) se opet prebaci na TELE2. Uglavnom sam primjetio da su pokriveni važniji cestovni pravci. Putovao sam od Varaždina do Vukovara i stalno je bilo signala a to je državna cesta D2 do Iloka. Eto tolko.
    TAMBURAŠ POKRAJ DUNAVA

  18. #16
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    652
    Bodovi
    13.485
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    U petak je u Kutini signal bio full, da bi ubrzo nestao ???
    Nije ovo za mene ...

  19. #17
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tomislav10 Pregledaj post
    U petak je u Kutini signal bio full, da bi ubrzo nestao ???
    Tak to ide dok uključuju baznu stanicu. Prvi put kad se pojavio signal u vž-u je par puta nestao dok su testirali.


 
+ Odgovori na temu
Stranica 16 od 16 PrvaPrva ... 6 12 13 14 15 16

Slične teme

  1. Tele2 nagradna igra, istina ili laz?
    By m... in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 20-06-2006, 10:30
  2. Sagem My Z55, radi li na tele2?
    By turando in forum Sagem
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 15-01-2006, 22:35
  3. Tele2 priznao problem sa SMS-om
    By sms freak in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 02-11-2005, 00:32
  4. Odgovora: 48
    Posljednji post: 28-06-2005, 14:48

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove