Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 10 od 29 PrvaPrva ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 226 do 250 od 706
  1. #226
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tomislav10
    "Tele2 signalom pokrivamo cijelu Hrvatsku" stoji u reklami za Tele2 proizvode koji se emitiraju na TV-u ????? Jel to moguće? Ili pod Tele2 podrazumijevaju i VIP-ov signal ??? To bi onda bila čista laž ....
    Naravno da podrazumijevaju i vipov signal. Ko da je krajnjeg korisnika briga čiji signal koristi, glavno da ga ima. Uostalom, o tome smo već raspravljali...

  2. #227
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Motorola V3i
    Operater
    Vip
    Godina
    39
    Postova
    132
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pročitao sam negdje da ima Tele2 odašiljač u Rijeci i u mom dijelu grada radi ok, kao i u centru. Jučer sam jedino bio u Kauflandu i prebacio se na VIP (a fora je da Kuafland nije podzemno ili tako nešto)

  3. #228
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    652
    Bodovi
    13.485
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao frish-KI
    Jel imaju signal po cijeloj državi? Imaju! Je li važno je li ide prek njihovih baznih stanica ili preko VIP-ovih? Nije! To je stavljeno da bi laici bili upućeni u to da Tele2 mogu koristiti u cijeloj državi...
    E onda se to malo drukčije veli npr. "uslugu pružamo na cjelokupnom teritoriju RH" ...ili u tom stilu ... jer ovim dovode ljude u zabludu
    Nije ovo za mene ...

  4. #229
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tomislav10
    E onda se to malo drukčije veli npr. "uslugu pružamo na cjelokupnom teritoriju RH" ...ili u tom stilu ... jer ovim dovode ljude u zabludu
    Kakva zabluda? Je li cijena poziva u Zagrebu i u Vinkovcima ista? Je. Onda? Govoriš kao da VIP i T-Mobile u svojim reklamama sve napišu onako kako zapravo jest... Što korisnike ima biti briga preko čijih se baznih stanica spajaju?

  5. #230
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tomislav10
    E onda se to malo drukčije veli npr. "uslugu pružamo na cjelokupnom teritoriju RH" ...ili u tom stilu ... jer ovim dovode ljude u zabludu
    Nije istina, o tome smo već raspravljali i tu rečenicu možeš i drugačije protumačiti. Riječ "pokrivamo" može značiti i da pokrivaju hr svojim signalom, a ne da je već pokrivena.

  6. #231
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao supercom
    Pročitao sam negdje da ima Tele2 odašiljač u Rijeci i u mom dijelu grada radi ok, kao i u centru. Jučer sam jedino bio u Kauflandu i prebacio se na VIP (a fora je da Kuafland nije podzemno ili tako nešto)
    Njihov je signal zbog, jos uvijek, zbog male gustoce baznih stanica losiji u zatvorenim prostorima, a to sam pogotovo primijetio u shopping centrima dok je u stanovima manje-vise normalan.

  7. #232
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo na newsima kazu da je signal stigao i u Buje te da je odlican.

  8. #233
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    652
    Bodovi
    13.485
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ojpi
    Nije istina, o tome smo već raspravljali i tu rečenicu možeš i drugačije protumačiti. Riječ "pokrivamo" može značiti i da pokrivaju hr svojim signalom, a ne da je već pokrivena.
    Sorry, ali nije ti neka logika...
    Nije ovo za mene ...

  9. #234
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Logika mu je sasvim OK; ta se recenica moze protumaciit na 2 nacina, a vjerojatno je s tim ciljem i zamisljena.

  10. #235
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    652
    Bodovi
    13.485
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao JBT
    Logika mu je sasvim OK; ta se recenica moze protumaciit na 2 nacina, a vjerojatno je s tim ciljem i zamisljena.
    I eto zablude o kojoj govorim
    Nije ovo za mene ...

  11. #236
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tomislav10
    I eto zablude o kojoj govorim
    Nema tu nikakve zablude, pogotovo ne za krajnjeg korisnika koji ima signal u cijeloj hr bez obzira na to čiji on bio. Ako je protumačiš drugačije opet je pravilno napisana. Ali ti i dalje filozofiraj bez obzira što dobro znaš o čemu se radi.

  12. #237
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    652
    Bodovi
    13.485
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ojpi
    Nema tu nikakve zablude, pogotovo ne za krajnjeg korisnika koji ima signal u cijeloj hr bez obzira na to čiji on bio. Ako je protumačiš drugačije opet je pravilno napisana. Ali ti i dalje filozofiraj bez obzira što dobro znaš o čemu se radi.
    A da počnemo ispočetka? Pa da neki na ovom forumu skuže za odgovornost o onome što je napisano? I o onome što se tvrdi i obećava, a nije tako... Jednostavno Tele2 nema svoj signal u cijeloj Hrvatskoj već potpisani nacionalni roaming s VIP-om. Dakle ne pokriva vlastitim, već iznajmljenim signalom dio teritorija gdje pruža usluge. Tvrdanja da Tele2 pokriva signalom cijelu Hrvatsku jednostavno nije točna. A drugu tumačenje riječi "pokriva" uopće ne pristaje navedenom kontekstu oglasa. Zasigurno bi u tom slučaju rekli "rade na izgradnji" i sl. I točka.
    Nije ovo za mene ...

  13. #238
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Gazimagusa - Agios Sergios
    Mobitel
    SE K700i SIEMENS SL55
    Operater
    T-Mobile, Tele 2
    Godina
    52
    Postova
    2.037
    Bodovi
    26.968
    Nivo
    40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pokrivaju,ali ne svojim.Samo mene kao korisnika ne zanima kako pokrivaju, bitno je da pokrivaju.Sto se mene tice mogu koristiti i bazne stanice od Eroneta samo da ima signala
    Tko rano rani, zajebo je pjetla

  14. #239
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tomislav10
    A da počnemo ispočetka? Pa da neki na ovom forumu skuže za odgovornost o onome što je napisano? I o onome što se tvrdi i obećava, a nije tako... Jednostavno Tele2 nema svoj signal u cijeloj Hrvatskoj već potpisani nacionalni roaming s VIP-om. Dakle ne pokriva vlastitim, već iznajmljenim signalom dio teritorija gdje pruža usluge. Tvrdanja da Tele2 pokriva signalom cijelu Hrvatsku jednostavno nije točna. A drugu tumačenje riječi "pokriva" uopće ne pristaje navedenom kontekstu oglasa. Zasigurno bi u tom slučaju rekli "rade na izgradnji" i sl. I točka.
    Jasno je nama da si ti ogorčen na Tele2 cijelo vrijeme i da što god rekli, napravili ili ponudili, naći ćeš neku rupu i opet neće valjati... Po "n"-ti put: zašto bi pisali čitave rečenice na svojim reklamama tipa: "Mi još nemamo vlastitu infrastrukturu, ali se zato koristimo VIP-ovom, što znači da Tele2 mrežu možete koristiti na području cijele države bez ikakvih dodatnih troškova"... Napisali su ono što ljude treba zanimati: pokrivaju teritorij države sa signalom... A ti i dalje nastavi vaditi tu dlaku iz jajeta...

  15. #240
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Motorola V3i
    Operater
    Vip
    Godina
    39
    Postova
    132
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao frish-KI
    Jasno je nama da si ti ogorčen na Tele2 cijelo vrijeme i da što god rekli, napravili ili ponudili, naći ćeš neku rupu i opet neće valjati... Po "n"-ti put: zašto bi pisali čitave rečenice na svojim reklamama tipa: "Mi još nemamo vlastitu infrastrukturu, ali se zato koristimo VIP-ovom, što znači da Tele2 mrežu možete koristiti na području cijele države bez ikakvih dodatnih troškova"... Napisali su ono što ljude treba zanimati: pokrivaju teritorij države sa signalom... A ti i dalje nastavi vaditi tu dlaku iz jajeta...
    Slažem se, pa i da bi se išla "vaditi dlaka iz jajeta" Tele2 nije ništa krivo rekao. Istina, imaju potpisan ugovor sa vipom i tako im uspijeva uvijek imati signal, ali to ne znaći da je izjava u njihovoj reklami kriva ili čak lažna! Vip im ne daje svoju infrastrukturu besplatno, oni to moraju plačati i imaju pravu nazivati to Tele2 signalom jer oni to financiraju i time je njihovo.
    To više nije vipovo, a ono što si vip dozvoljava da piše VIP TELE2, po meni nije nikakav argument da to nije od teleta (sve dok plača za to), nego to je korsina informacija kosrisniku da se mobitel prebacio na VIPove bazne stanice.
    Stoga, Tele2 ima definitivno pravo kada kaže da SVOJIM signalom pokriva cijeku RH.

  16. #241
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Primijetih danas slucajno noviji Tele2 toranj, odmah uz vojarnu Croatia u Travnom (bivsa Marsal Tito). Uglavnom pokriva juzni i istocni dio Travnog i dio Dugava.

  17. #242
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    652
    Bodovi
    13.485
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao frish-KI
    Jasno je nama da si ti ogorčen na Tele2 cijelo vrijeme i da što god rekli, napravili ili ponudili, naći ćeš neku rupu i opet neće valjati... Po "n"-ti put: zašto bi pisali čitave rečenice na svojim reklamama tipa: "Mi još nemamo vlastitu infrastrukturu, ali se zato koristimo VIP-ovom, što znači da Tele2 mrežu možete koristiti na području cijele države bez ikakvih dodatnih troškova"... Napisali su ono što ljude treba zanimati: pokrivaju teritorij države sa signalom... A ti i dalje nastavi vaditi tu dlaku iz jajeta...
    Jedna je stvar što neke ne zanima koriste li Tele2 ili VIP-ovu mrežu, a sasvim druga je li ono što govore i pišu sasvim točno .... to ja cijelo vrijeme tupim .... a vi se raspravama ponašate na razini srednjoškolaca (što možda i jeste) ...
    Nije ovo za mene ...

  18. #243
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran100 Experience Points5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Mobitel
    Lumia 640 LTE
    Operater
    TELE2
    Postova
    202
    Bodovi
    7.502
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.502, Nivo: 20
    Bodovi: 7.502, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tomislav10
    Jedna je stvar što neke ne zanima koriste li Tele2 ili VIP-ovu mrežu, a sasvim druga je li ono što govore i pišu sasvim točno .... to ja cijelo vrijeme tupim .... a vi se raspravama ponašate na razini srednjoškolaca (što možda i jeste) ...
    Ali "srednjoškolci" znaju da izjava "Tele2 signalom pokrivamo cijelu Hrvatsku" u gramatici ne mora značiti isključivo prezent, već da može biti prezent u funkciji futura, kao npr. "Idem večeras u grad." Dakle, Tele2 nije napisao ništa netočno, a ostalo je sve subjektivno.

  19. #244
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tomislav10
    Jedna je stvar što neke ne zanima koriste li Tele2 ili VIP-ovu mrežu, a sasvim druga je li ono što govore i pišu sasvim točno .... to ja cijelo vrijeme tupim .... a vi se raspravama ponašate na razini srednjoškolaca (što možda i jeste) ...
    Ma, što ih ima biti briga ili ih zanimati koriste li Tele2 ili VIP-ovu mrežu?! Ajde, objasni meni i svima ovdje koja je svrha toga da krajnji korisnik bude svjestan toga kojom se mrežom na kraju koristi? Je li plaćaju više u jednom ili drugom slučaju? U čemu je problem? A to sa komentarom na srednjoškolce mogu jedino odgovoriti da se ti pak ponašaš kao osnovnoškolac...

  20. #245
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    652
    Bodovi
    13.485
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Opet vi mene ne kužite .... ak vam je svejedno koritite li Tele2 ili Vip-ovu mrežu to je OK, ali tvrditi da signalom, i to ne bilo kakavim već Tele2 signalom, pokrivaju cijelu Hrvatsku, e pa to je prepotentno i netočno ... o tome jeli ta činjenica bitna ili nebitna Tele2 korisnicima u ovoj izjavi je nevažno... važno je da oni svojim tvrdnjama dodovde u zabludu sadašnje i ponajviše buduće potencijalne korisnike koji mogi pomisliti da je Tele2 u potpunosti izgradio vlastitu mrežu... jel netko kuži o čemu ja ovdje pričam ?!
    Nije ovo za mene ...

  21. #246
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kužimo te, čovječe, ali kakve to ima veze sa običnim korisnikom kojem je jedino važno da može telefonirati i koristiti usluge koje mu mreža nudi? Nema nikakve... A to sa zabludama i zavarivanjima prvo bi se trebao VIP i T-Mobile prozvat, prvenstveno kada su u pitanju njihove "akcije"...

  22. #247
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Nov 2005
    Operater
    Tele2
    Postova
    239
    Bodovi
    7.064
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tomislav10
    Opet vi mene ne kužite .... ak vam je svejedno koritite li Tele2 ili Vip-ovu mrežu to je OK, ali tvrditi da signalom, i to ne bilo kakavim već Tele2 signalom, pokrivaju cijelu Hrvatsku, e pa to je prepotentno i netočno ... o tome jeli ta činjenica bitna ili nebitna Tele2 korisnicima u ovoj izjavi je nevažno... važno je da oni svojim tvrdnjama dodovde u zabludu sadašnje i ponajviše buduće potencijalne korisnike koji mogi pomisliti da je Tele2 u potpunosti izgradio vlastitu mrežu... jel netko kuži o čemu ja ovdje pričam ?!
    s druge strane, vecina ljudi ima predrasudu kako Tele2 uopce nije nigdje izgradio mrezu, pa cak ni u glavnom gradu, pa da non stop idu preko VIP-a. Na koji nacin bi ti to pobio?

  23. #248
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da se vratimo na temu, pun signal došao u Šestine te na potez Ivanja Reka - Sevete - Sesvetski Kraljevec. Inace, orije se gubio jos prije naplatnih kucica Ivanja Reka.

  24. #249
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hvar - Zadar
    Mobitel
    Samsung Galaxy S4
    Operater
    HT
    Godina
    49
    Postova
    491
    Bodovi
    15.822
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da prekinemo tijek ove rasprave, slijedi informacija: Šibenik je kvalitetno pokriven kao i bliza okolica grada od Brodarice na jugu do Vodica na sjeveru!

  25. #250
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Mobitel
    SE W20i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    654
    Bodovi
    10.172
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Izgleda da su se bacili na pokrivanje obale da poberu što više love od turista.


 
+ Odgovori na temu
Stranica 10 od 29 PrvaPrva ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Tele2 nagradna igra, istina ili laz?
    By m... in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 20-06-2006, 10:30
  2. Sagem My Z55, radi li na tele2?
    By turando in forum Sagem
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 15-01-2006, 22:35
  3. Tele2 priznao problem sa SMS-om
    By sms freak in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 02-11-2005, 00:32
  4. Odgovora: 48
    Posljednji post: 28-06-2005, 14:48

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove