AFAIK svi noviji imaju NiMH, ispravite me ako grijesim.
Telefon se puni cim ga stavis na bazu...bez obzira koliko je napunjen
AFAIK svi noviji imaju NiMH, ispravite me ako grijesim.
Telefon se puni cim ga stavis na bazu...bez obzira koliko je napunjen
Forumaš godine :)
Bookmarks