Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Hybrid View

  1. #1
    4umas4life Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2002
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    xperia s
    Operater
    TeleZwei
    Godina
    41
    Postova
    5.049
    Bodovi
    40.660
    Nivo
    49
    Bodovi: 40.660, Nivo: 49
    Bodovi: 40.660, Nivo: 49
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    najbolje ti je imat hladnjenje na disku. neznam zasto neki govore da to nema veze sa radom diska kad ima.
    ja planiram kupit jedan disk od 400gb ili malo manje, ali bojim se da ne rikne... poslje garantnog roka...

    segate daje 5 godina garancije ali sta imas ti od toga kad trgovina gdje ga kupis ne daje... nego godinu max 2.
    tears stream down your face when you lose something you cannot replace...

  2. #2
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE t630
    Operater
    ViP
    Godina
    46
    Postova
    71
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao flOorKilla
    segate daje 5 godina garancije ali sta imas ti od toga kad trgovina gdje ga kupis ne daje... nego godinu max 2.
    Od kud ta informacija??? Uglavnom svi ducani daju minimum 3 godine a neki i 5..pogledaj malo,vemil,links.....+svi ostali u hrvata


    A ak tebi tak cesto krepavaju diskovi..ne bi bilo lose napajanje promijeniti-ak imas neki srot tipa jnc,codegen,everopower i slicno..pa makar na njemu pisao 800w..a kaj se hladjenja tice..sve se to moze dosta subjektivno gledati..recimo ja, ako na neku komponentu ne mogu staviti ruku zbog usijanja, definitivno joj treba hladjenje (iako mozda nije nuzno, ne moze skoditi), a hard..imam mali vent 80mm na 5V(dakle uopce se ne cuje), a lagano puse po povrsini i po elektronici..disk mi je nakon par sati intenzivnog koristenja mlak (hitachi 250 sata2)

    Moj savjet..ak mozes zamjeni ga za hitachi..meni je prije godinu dana riknula baracuda 120gb sata..tak da sam popusio malo vise od par nesnimljenih dvd filmova (al to ti je ono---ma kaj bi meni krepao disk, to se desava drugima..jos k tome segate, ma nikad... tak da nisam napravio backup dosta dugo)

    pozdrav
    "...moja zubarka je vrlo zgodna djevojka, često idem do nje, mada imam zdrave zube sve..."

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Mostar
    Godina
    35
    Postova
    272
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mom je frendu rikalo tako cesto
    i svaki put samo promjeni hdd

    ali poslje su valjda oni skontali da je problem u napajanju pa mu to sredili
    i sad mu je sve OK...e sad je li to i u tebe...


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Namjerno ubacivanje virusa u kompjuter
    By Celikkk in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 04-06-2006, 16:44
  2. Hitno hard disk pomoč!
    By flOoKi in forum Prijenosnici, tableti, hibridi
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 28-10-2003, 21:46
  3. hard disk pitanje
    By flOoKi in forum Prijenosnici, tableti, hibridi
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 05-10-2003, 23:23

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove