lol .. imam hard star 3,5 godina , nema nikakvo hladenje , selio sam ga sto puta ...
al ise ne kvari . Ljudi , buy an WD hdd!
heheh![]()
lol .. imam hard star 3,5 godina , nema nikakvo hladenje , selio sam ga sto puta ...
al ise ne kvari . Ljudi , buy an WD hdd!
heheh![]()
Bookmarks