Uspješno se registrirah(eh da je 'pomoć za registraciju' radila prije..)
Ali u 'Pomoći' ne piše ćemu služi onaj PIN kojeg sam (a nije obavezan) upisao kod popunjavanja registracije..?
Uspješno se registrirah(eh da je 'pomoć za registraciju' radila prije..)
Ali u 'Pomoći' ne piše ćemu služi onaj PIN kojeg sam (a nije obavezan) upisao kod popunjavanja registracije..?
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
Bookmarks